Menu

Pasif burçlar ürkek ve utangaç burçlar


en-pasif-burclar

Diğer burçlara göre pasif kalan burçlar hangileridir?

Her burcun kendine göre karakteristik özelliklerinin bulunmasından dolayı, her birinin hassas olduğu konular da olabilmektedir. Bazen bazı burçların ortak olarak utandıkları, ürkek hareketlerde davrandıkları da gözlemlenmiştir. Bu gözlemler sonucunda en çok başak burçlarının, akrep burçlarının, yengeç burçlarının, oğlak burçlarının, boğa burçlarının ve balık burçlarının diğer burçlara göre daha pasif bir karaktere ve davranış biçimlerine sahip oldukları görülmüştür.

Bahsi geçen bu burçların pasiflik konusunda ortak özelliklerine göz atılacak olursa; yapısal olarak da zaten oldukça içe kapalı ve duygusal tipler olduğunu söylemek mümkündür. Hayatları karşılarındakilerden bir şey görüp görmemelerini idrak ettikleri sürece ona bağlı olarak atak yapmalarıyla bağlantılıdır. Yani, karşısında olan kişiden herhangi bir olumlu karşılık almayacağını düşünen bu burçlar asla karşılıksız bir şey yapmak için gönüllü olmazlar.

Daha duygusal yapılarda olan bireyler olduklarından genelde olayların can yakıcı kısımlarını çok düşünmemeye ve kendi içlerine çekilip duygularını orada yaşamayı tercih etmektedirler. Tesadüfen elde ettikleri şeyler gereği şanslı oldukları söylenebilir çünkü çoğu insanın emek ve çaba sarf ederek ulaştıkları şeylere onların bir şekilde kolaylıkla ulaşabildiği görülmüştür.

Hayatlarında sadece çok sevdikleri insanlar için bir şeylerden taviz vermeyi göze alıp, başka hiçbir şey için kolay kolay kendi düzenlerinden ödün vermemektedirler. Hem boğa, hem akrep, hem başak, hem oğlak, hem yengeç hem de balık burçlarının bu tip özellikleri birbirleriyle oldukça ortak görülmektedir.

 
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.