Menu

Kız nasıl tavlanır


Çok mu yakışıklısınız? Çok mu esprilisiniz? Arkadaşlarınız sizi çok seviyor ama kız arkadaşınız yok mu? Ne yazık ki, kız arkadaş edinmek yakışıklılığa, tarza, şık giyinmeye, pahalı yerlerde gezmeye, esprili olmaya bakan bir şey değildir. Her bayan farklı bir karakter yapısına sahip olduğundan, ilişki beklentileri değişmektedir.

Peki, kız nasıl tavlanır diyorsanız, birkaç püf noktası verelim istedik;

Kızlar eğlenceli ve esprili erkekleri severler.  Genelde kızların çoğunluğu depresyonda gezerler, bu nedenle onu güldürün ama piyasada var olan bayat esprilerden mutlaka kaçının, farklı ve değişik konularda eğlendirin. Bunu yaparken, dozu ayarlayın ve gevşemeyin. Konuşma arasında azar azar espri katın. Unutmayın, sürekli güldürürseniz ve gülerseniz bu sefer yılışık ve laubali karşılanırsınız. Doz daima ayarlanmalıdır. Kızlar standart olan erkek tipinden fazla hoşlanmazlar. Biraz gizemli olun ve her şeyi ilk tanıştığınızda anlatmayın. Manalı ve gizemli bakışlar ile onu dinleyin. Bırakın o size soru sorsun, siz cevaplayın. Sizi çok merak edeceğini bir süre sonra anlayacaksınız. Karşınızdaki bayan bir afet mi? Çok mu güzel, sakın çekinmeyin ve kendinize güvenin, yanına gidip konuşun. Centilmen, kibar bir erkeğe mutlaka cevap verecektir. Unutmayın çok güzel, manken gibi kızlarda şansınız daha yüksektir. Çoğu erkek, kızın çok güzel olduğu için ona bakmayacağını düşünür, yanına gidip konuşmaz ve bu kızlar hep yalnız kalır.  Güçlü ve kaliteli olun. Çok şık kıyafetleriniz olmayabilir ama temiz olun, güzel kokun, dişleriniz beyaz olsun ama ayakkabılarınız kaliteli olsun. İlk bakılacak noktalarınız, dişler, saçlar ve ayakkabılardır, unutmayın. Manalı bakışlara sahip olun. Biraz ayna karşısında çalışın. Bazen bakışlar konuşmaya bile gerek bırakmaz.

Kız tavlamak için, sunduğumuz önerileri denemenizde fayda var. Fakat ufak bir tavsiye, karşınızdakine dürüst ve kendiniz olarak yaklaşın. Böylece etrafınızda daha fazla kız olacaktır.
One Response
  1. sikici meho09

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.