Menu

Kadınlara göre itici bulunan erkekler


Kadınlar, bir erkekte pek çok şeye dikkate ederler. Kadın için erkeğin dış görünüşünden daha önemli olan bazı kişilik özellikleri vardır.

Kadınlara göre, erkelerde itici bulunan bir erkek tipi vardır.

İşte itici bulunan huylar ve karakter özellikleri ;


Cesur olmayan ve korkak erkekler ; Kimse bir erkeğin süperman olmasını beklemiyor. Ama bütün kadınlar yanlarında cesur ve yere sıkı basan, korkuları olmayan erkekleri beğenir. Bu nedenle korkak erkekler gayet itici bulunuyor.


İlgisiz erkekler ; kadına ilgi göstermeyi zayıflık olduğunu düşünen erkekler listede ikinci sırada. Saçıyla, makyajıyla, arkadaşları ve hayatıyla ilgilenmeyen bir erkeği hiç bir kadın yanında istemiyor.


Fanatik ve küfürbaz erkekler ; Maç oynandığında dünyayı unutan ve küfür, kıyamet maç seyreden erkekleri kadınlar gayet itici buluyorlar. Tabiki, maç seyredilmeli ama maçlar da hayatın sonu değil. Maç uğruna sevgilisini atlatan, özel günleri unutan erkekler ne yazık ki istenmiyor.


Ukala ve havalı erkekler ; Herşeyi bilen, yanında ki kadını ve insanları küçümseyen, bozan ukala erkekler istenmeyen sınıfında.


Konuşmayan erkekler ; İçine kapanık, konuşmaktan hoşlanmayan erkekler itici grupta. Hislerini rahatlıkla anlatamayan, paylaşamayan ve derdini anlatamayan erkekler kadınlar tarafından istenmeyen erkek tipi.


Yılışık erkekler ; Sırnaşık, eli ve vücudu ile sürekli dokunan, espiri dozajının üstünde olan erkekler en iticiler sınıfındadır.


Bakımlı olmayan erkekler ; Kendine bakmayan, saç sakal birbirine girmiş, kokan, kötü giyinen erkekler kadınlar tarafından gayet itici bulunuyor.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.