Menu

Kadınlar nasıl etkilenir


Bir kadını etkilemek için, pek çok erkek uğraşır. Aslında kadını etkilemek için, kendi içinizde hissettiğiniz duygular çok önemlidir. Eğer bir kadından hoşlanıyor ve onu etkilemeye çalışıyorsanız, daha da başarılı olursunuz.  Aşkın ve hoşlanmanın yarattığı hormon salgısı bile, başlı başına incelenmesi gereken bir konudur.

Kadınların etkilendikleri olaylar nedir?

Kadınlar, erkeklerden çok farklı olaylara yaklaşırlar. Erkekler genelde netliği severken, bir kadın her şeyi derinlemesine düşünür ve aklında imgeler. Bu sayede kadın, bir olayı yüzlerce farklı yoldan görür. Ona onu sevdiğinizi söylediğinizde; beni aldatıyor mu? Gerçekten seviyor mu? Cinsel açıdan bana yaklaşmak için söylüyor? Gibi yüzlerce konuyu düşünebilir. Burada ki kilit nokta, kadının kendini güvende hissetmesidir. Kadın kendini güvende hissettiğinde, kendini erkeğin kollarına bırakır ve etkilenmeye başlar. Bu nedenle, bir kadını etkilemek için onun güvenini kazanmalısınız. Peki, güven nasıl kazanılır derseniz, ona yalan söylemeyin ve dürüst yaklaşın.  Kadınlar genelde para, ün, şan gibi olaylardan etkileniyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Kadın, saf sevgiden ve ilgiden hoşlanır. O sizinleyken, kendini bir prenses gibi hissettiği anda sizden etkilenmeye başlayacaktır.  Küçük hoş ve anlamlı hediyeler bu konuda iyi yardımcılardır.  Ona yazdığınız bir şiir, aşk mektubu, kulağına söyleyeceğiniz güzel sözler sizden vazgeçememesinin nedenleri olacaktır. Kadınlar, depresif olabilirler. Genelde, duygusal olarak her şeyi kendilerine dert edinmeyi severler. Bu nedenle, onu rahatlatmak ve güldürmek çok önemlidir. Onu bol bol güldürün, açık arazilere ve deniz manzarasına götürün. Böylece, depresif kimliğinden çıkacak size ilgisini arttıracaktır.

Bir kadını etkilemek zor mudur?

Bir kadını etkilemek, sanıldığı kadar zor bir konu değildir. Fakat bu kadından kadına değişir. Hepimizin kişilikleri birbirinden farklıdır. Öncelikle, onu tanımaya çalışın. Yakın arkadaşları ile dost olun ve kişiliğine göre davranmaya çalışın.
Son 50 Yorum
  1. zaopıta
  2. Anonim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.