Menu

Google’a sorulan en ilginç sorular


google-1

Dünya çapında en çok kullanılan ve en kapsamlı sonuçları veren arama motoru kuşkusuz ki Google’dır. Google’ın dünyada kullanıldığı teknoloji sahibi ülkelerden biri de Türkiye’dir.

Türk insanının örfü, adeti, geleneği – göreneği ve dini inanışları doğrultusunda nüfusunun çok büyük bir kısmı özel hayatını kendi içerisinde yaşamakta ve bir sorunu ya da merak ettiği bir kısım olduğu zaman genelde bunun işin uzmanından önce arkadaşlarıyla bile paylaşmadan kendi içerisinde halletmeye çalışmaktadır.

google-2

Ancak Google’ın her türlü arama durumunda kişinin karşısına bir sonuç çıkarabilmesi özelliği, özel olarak bu tip kişileri merak ettiklerini ve kendi sorunlarını Google üzerinden araştırmaları durumunu yaratmaktadır.

Türkiye’de bu anlattıklarımızı onaylayacak niteliklerde cevaplara, aramaların en çok cinsel konular hakkında yapılması şeklinde ulaşmak mümkündür. Kişilerin cinsel tercihlerin neler olduğunu, cinsel iktidarsızlığın neyden kaynaklandığını, eşiyle yaşadıkları cinsel soğukluğun sebeplerini ve buna benzer şekilde onlarca soruyla örneklenecek merak edilen noktaları direkt olarak Google üzerinden cevaplandırılmaya çalışılması bilinen bir gerçektir.

 

 
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.