Menu

Erkeklerin aldatma nedenleri


aldatma baş

Aldatma ilişkilerde ve evliliklerde sıklıkla yaşanan bir durumdur.

Genelde erkekler doğaları gereği kadınlara oranla daha fazla aldatırlar.

Fakat, aldatma pek çok ilişkinin de ne yazık ki sonudur.

Peki erkekler neden aldatırlar? İşte 5 neden ;

aldatma1


Fazla ilgi görmek ; Erkek içinde bulunduğu ilişkide çok ilgi görüyorsa mutlaka aldatır. fazla ilgiden sıkılan erkek doğası gereği kovalamak ister. Kovalanmak değil. Bu nedenle fazla ilgi gören erkekler genelde başka kadınlara ilgi duymaya başlarlar. Yanınızda çok rahat olan bir erkek mutlaka aldatma eylemine girer.

aldatma2


Fazla güven duygusu ; Yanınızda olan erkeğe çok güveniyorsanız bu erkek için aldatma nedenidir. Nasılsa benden şüphelenmeyecek düşüncesi erkeklerin başlıca aldatma nedenidir. Bu nedenle güvenin ama tetikte olun.

aldatma3


Aldatmak statü verir ; Erkeklerin çoğunluğu aynı anda 2-3 kadınla birlikte olmayı statü kabul eder. Bu tarz erkekler kendi aralarında bununla övünürler. Bu nedenle en fazla aldatma eylemi statü için yapılır.

aldatma4


İlişkiyi bitirmek ; Pek çok erkek bitirmek istediği ilişkiyi aldatarak kendini terk ettirerek yapar. Bu daha kolay bir yol olarak kabul edilir. Çünkü senden ayrılmak istiyorum konuşması o kadar da kolay değildir.

aldatma5


Çevresel faktörler ; Erkek doğası gereği egemen olmak ister. Avlanmayı sever. Avını takip eder ve onu almak için uğraşır. Bu nedenle çevrede olan güzel ve s**ksi kadınlar daima ilgi odağıdır. Aldatma da çevre faktörü çok önemlidir. Arkadaş çevresi, ortamlar aldatma nedenidir.
One Response
  1. iskender

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.