Menu

Erkekler nasıl tavlanır


Etrafımızda çok sayıda göz süzen, dar kıyafetler giyen ve manken gibi kızlar çok fazla değil mi? Genelde bu kızlarda bir durak yoktur ve ilişkilerde sonuna kadar ilerlerler.  Düzgün, efendi ve karakteri olan kızlar ise geri planda kalırlar, çünkü ilk bakışta erkekler için görsellik önemlidir.

Peki, bir erkek nasıl tavlanır?

Öncelikle, dikkat çekmelisiniz ve kendinize zaman yaratmalısınız. Zaman yaratmaktan bahsettiğimiz kendinizi anlatabilmenizdir. Erkekler genelde az konuşan, fakat sağlam karakterli kadınları severler. Ses tonunuz alçak ve yumuşak olmalıdır. Yemek yemenizden, masada oturuşunuza kadar sakin, kibar ve zarif gözükmelisiniz. Karşınızdakini sıkmadan sohbet etmelisiniz, hatta bırakın o konuşsun siz iyi bir şekilde dinleyin. Erkekler onları dinleyen ve tasdikleyen kadınları severler. En önemli olan konu, bir arada olduğunuz zaman boyunca akılda kalıcı ve hoş bir kız olduğunuzu ona anlatmak, yani ona kendinizi göstermektir. Asla naz yapmayın ve dırdır yapmayın, kıskanç olun fakat dozunu ayarlayın. Karşınızdakini çileden çıkaracak kadar asla abartılı davranışlara kalkışmayın. Her erkek kıskanılmaktan hoşlanır, fakat bunu hafifçe belli edin. Emir vererek, inat ederek hiçbir yere varamazsınız. Ona ne kadar kızarsanız kızın, mutlaka onu dinleyin ve anlatmasına izin verin.

Özetle erkekler, onlara önem veren ve yanında kendilerini rahat hissedecekleri kadınlardan hoşlanırlar. Fakat bu pısırık ve korkak bir kadın profili olmamalıdır.  Gerektiğinde kendini savunan ve dik duran kadın daima önemlidir. Ayrıca, erkekler kolay ulaştıkları her şeyden hızla vazgeçerler. Bu nedenle, kolay elde edilen olmamak gereklidir. Erkeklere göre bir av olan aşk, iplerin sizde olduğu bir oyundur.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.