Menu

Erkek nasıl şımartılır


şımartmak baş

Birlikte olduğunuz eşinize veya sevgilinize nasıl davranıyorsunuz? Bu soru ilişkinizin ne boyutta gittiğini belirleyen en önemli konudur.

Bazı erkekler, ilişkileri boyunca kendilerini saklamayı tercih ederler, bazıları ise inanılmaz derecede sevgi dolu olurlar.


şımartmak1


İlişki içerisinde partnerinizi mutlu edecek hareketler yapmak, onun size çok daha fazla yakınlaşmasını sağlayacak ve sevgi yanında coşku da artacaktır. Üstelik, siz ne kadar iyi davranırsanız o da size aynı şekilde davranmaya başlayacaktır. İlişki içinde sevdiğiniz insanın özel hissetmesi için bazı yapabileceğiniz şeyler var.

Öncelikle onu sevdiğinizi söylemeyi adet haline getirin. İşe gittikten sonra onu arayın ve seni ne kadar sevdiğimi düşünüyordum ve arayayım dedim deyin. Bunu sürekli ama sıkmayacak şekilde tekrar edin. Onun neyini çok sevdiğinizi ve neden hoşlandığınızı mutlaka ona anlatın. Bu sevginin artmasını sağlayacak olan önemli bir konudur.

şımartmak2


Sabah kalktığında buzdolabı üstüne notlar bırakın. Ona mektup yazın ve mektubu ona postalayın. Bunlar romantik ve çok hoşa gidecek olan eylemlerdir. Tabi ki bunları gerçekten sevdiğiniz insana yapın.

Evinizde her sabah kahvaltıyı yapan kişi eşinizse bir sabah kalktığında kahvaltı sofrasını siz hazırlayın ve onu kuruşu hoş bir kahvaltı ile ödüllendirin. Hatta bu kahvaltıyı yatağına bile götürebilirsiniz. Yatakta birlikte kahvaltı yaparak, güzel vakit geçirebilirsiniz.

şımartmak3


Sevdiğiniz kişinin arkadaşlarının da olacağı çeşitli organizasyonlar tertipleyin. Bu tarz eylemler yanınızda ki insana ne kadar değer verdiğinizi ve onun için özel şeyler planladığınızı gösterir. Benim için bir şeyler yapıyor fikri emin olun onu çok mutlu edecektir.

Onun yanında ne kadar mutlu ve kendinizi güvende hissettiğinizi söyleyin. Bu tarz söylemler erkeklerin kendini erkeksi ve mutlu hissetmesini sağlar. Özellikle erkeklerde, ona özel yapılan yemekler ve masalar çok mutlu edicidir. Onun en sevdiği yemeği yaparak mum ışında evde romantik bir akşam geçirilebilir.

şımartmak4


Erkekler hastalandıklarında onlarla ilgilenecek insana ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle hastalandığında onunla ilgilenmek, çocuk gibi ona bakmak hem güven duvarını inşaa eder hem de erkeğin şımarmasına izin vermek demektir.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.