Menu

Ebru Şallı’nın 5 Günde Fark Edilen Selülit İçeceği


ebru-salli-detoks-tarifi

Türk manken dünyasının çok uzun yıllardır formunu koruyarak güzelliğinden ödün vermeden iş yapan isimlerinden biri olan Ebru Şallı, bu tutumunu sürekli olarak sağlıklı beslenmeye ve sağlıklı olan tariflerini hayattan eksik etmemeye borçludur.

Özellikle vücut sıkılaştırması, selülitle mücadele gibi konularda ünlüler dünyasında sevenlerine ve takipçilerine son derece yardımcı olan ve bu durumdan keyif alan Şallı, son olarak kendisinin ortaya çıkardığı bir tarifi ortaya koymuştur. Buna göre tarif gereği 5 gün içerisinde sıkılaşmayı ve detoks etkisini görmeyi garantileyen Ebru Şallı’nın ortaya çıkardığı tarifin malzemeleri ve hazırlanışı ise şöyle ;

Malzemeler :

Üç adet kabak

Bir avuç miktarında brokoli

İki adet enginar

Yarım miktardaki limonun suyu

Bir adet orta boylardaki soğan

Bir avuç miktarında maydanoz

Hazırlanışı :

Tarifte yer alan sebzeler, formül uygulanmaya başlamadan önce iyice haşlanmalıdır. Az suda haşlanmasına dikkat edilecek olan bu etabın ardından, sebzelerden çıkan suyla beraber komple tencereyi blender aletinin içine döküp karıştırılmaya başlanmalıdır. Hazır olan malzemeyi bardağın içerisine boşalttıktan sonra son olarak üzerine limon suyu sıkmanız da yeterli olacaktır. İster soğuk ister sıcak olarak tüketebileceğiniz bu detoks içeceği sadece günde tek 1 bardak içilmesi açısından yeterli olmaktadır.

Bu karışım için, kendisinin bugüne kadar geçirmiş olduğu deneyimlerden ötürü ortaya çıkmış bir ürün olduğu yorumunu yapan Ebru Şallı, herkes için kolayca hazırlanabilecek olan bu tarifin 5 gün içerisinde mutlaka ve mutlaka vücudunuzda etki göstereceğini iddia etmektedir. Çünkü tarifteki malzemeler vücudunuzda bulunan zararlı toksinleri dışarı çıkartarak hızlı bir yağ yakma sürecine girmenize yardımcı olmaktadır.
Son 50 Yorum
  1. erdal erman amasya
  2. erdal erman amasya
  3. erdal erman amasya
  4. erdal erman amasya
  5. SAİME CENGİZ
  6. sevda

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.