Menu

Dünyanın en garip 5 evliliği


garip evlilikler

Dünyada çok farklı insanlar farklı evlilikler yaşıyorlar.

Bazıları bir trajedi olsa da bazıları için zavallı demekten başka hiç bir şey söylenemez.

İşte dünyanın en garip 5 evliliği ;

chadil defy


Ölü kız arkadaş ile evlenmek ; Chadil Deffy, onunla evlenmek isteyen kız arkadaşını hep erteler ve 10 yıl boyunca birlikte yaşarlar. fkat kız arkadaşı trafik kazasında ölünce evlenmeye karar verir. Hem cenaze hem de nikah töreni bir arada yapılır. Düğün fotoğrafları yayınlanınca pek çok insan dalga geçse de Chadil, kız arkadaşına verdiği sözü tuttuğundan son arzusunu yerine getirmiş olur.

yunusla evlenen


Yunus ile evlenen kadın ; israil’de bir yunus parkında gördüğü yunusa aşık olan Sharon Tendler, 14 yıl boyunca yunusu görmek için bu parkı ziyaret eder. En sonunda yunusa evlenme teklifi eder ve parkta eğitmeni ile birlikte evlilik töreni yapılır.

berlin duvarı


Berlin duvarı ile evlenen kadın ; Riitta Berliner Mauer, küçük yaşlarda Berlin duvarına aşık olduğunu ve 1979 yılında duvarla evlendiğini belirtmiştir. 1989 yılında duvar yıkıldığında herkes sevinirken o yas tutmuş ve duvardan parçalar alarak yasına devam etmiştir.

eyfel kulesi ile evlenen


Eiffel kulesi ile evlenen kadın ; İnsanların eşyalara karşı duydukları duygusal ve cinsel ilgiye objectophilia deniliyor. Bunu yaşayan pek çok insan var. Erika Labrie 3 sene kanunen uğraşıp, Eiffel kulesi ile evlenmiş ve resmi olarak Erika Eiffel ismini almıştır.

köpek ile evlenmek


Köpek ile evlenen adam ;Avustralyalı Joseph Guisoo Labrodor cinsi köpeği ile muhteşem bir düğünle dünya evine girmiştir. Evlilik geçersiz kabul edilse de tören için muhteşem bir evlilik töreni denilmiştir. Ne diyelim Allah mutluluk versin. Bir yastıkta kocasınlar.
Son 50 Yorum
  1. ceylan
  2. Omer

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.