Menu

Bekaretini Satan Kız


bekaretini-satan-kiz

Açık arttırma ile bekaret satmak

Her yıl dünyanın pek çok yerinde ilginç ve duymaya alışık olmadığımız haberler dolanıp dursa da, açık arttırma yoluyla bekaretini satan kızın haberi hala güncelliğini ve ilginçliğini korumaktadır. Onun arkasından bu işe soyunan bir kaç bakire güzel daha olmuş ve iş ilginç bir noktaya gelmiştir.

Brezilya asıllı olan Catarina Migliorini, 20 yaşındayken Avustralya’da yayınlanacak olan bir TV kanalı belgeseli için böyle bir girişimde bulunmuştur. Bu girişimin sonucu gereği Migliorini, kendisine gelen en yüksek açık arttırma fiyatı ile bekaretini bu parayı bağışlayan kişiye vermiş ve elde ettiği paranın da büyük bir kısmını almıştır.

Kendisine gelen teklif ismi açıklanmayan bir Japon adamı tarafından yapılmış ve genç kızın bekareti için 780.000 dolar gibi bir rakam sunulmuştur. Catarina Migliorini, bu parayı aldıktan sonra öncelikle yoksulluk içerisinde yaşayan insanlara maddi manevi yardım edeceğini söylemiş, ardından da paranın bir miktarı ile Arjantin’e giderek orada üniversite olarak tıp bölümünü okuyup mezun olmak istediğini dile getirmiştir.
Son 50 Yorum
  1. Osman Gueler
  2. ahmet
  3. Alptekin Yılmaz
  4. Özcan Bilgin
  5. Serkan Aydin

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.