Zor erkek tipleri
Menu

Zor erkek tipleri

erkeke baş

Erkekler bazen çok zor olabiliyorlar. Şimdi pek çok erkeğin itiraz ettiğini duyar gibiyiz. Çünkü erkekler kadınların zor olduğunu düşünürler. Fakat kadınlara göre bazı erkek tipleri yaşaması ve birlikte olması zordur. Ancak çok sevdiklerinde ve aşık olduklarında dayanabildiklerini söylerler. İşte zor erkek tipleri ;

 

işkolik

İşkolikler ; Hayatları iş olan, eve ilişkilerine daima iş bulaşmış olan tiplerdir. Cep telefonları sürekli çalar, iş hiç bitmez. Bir şey söylediğinizde hayatımı böyle kazanıyorum lafını duyarsınız. İlişkiler de işi de katmanız lazımdır. Yani aşk iş, o ve siz arasında geçecektir.

bağlanmaktan kork

Bağlanmaktan korkanlar ; Genelde özel hayatlarının biteceğine inanan ve kötü ilişki tecrübesi yaşamış erkeklerdir. Bağlanmaktan çok korkarlar.

çaqpkın

Çapkınlar ; Belki de yaşaması en zor erkek tipidir. Sürekli aldatılıyorum, aldatıldım duygusu yaşar ve ona hiç güvenmezsiniz.

kıskanç

Kıskançlar ; Kıskançlığın hastalık seviyesinde olduğunu düşünürseniz zor bir durumdur. Hayat ancak çok severseniz ve isteklerine uyarsanız düzen içinde gider.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.