Menu

Yılbaşında erkeklere alıncak en iyi on hediye

Yılbaşı hediyesi almadan önce bu haberi mutlaka okuyun!
Erkeklere sunulan ürün ve dükkan sayısı az olunca onlara hediye alma süreci de bir kabusa dönüşüyor. Girdiğiniz tüm mağazalarda size sunulan seçeneklerle ise klasik hediyelerin dışına çıkamıyorsunuz.Bu yılbaşında kravat, kalem, gömlek gibi klasikleşmiş hediyelerin dışına çıkıp farklı birşeyler almayı planlıyorsanız size bir kaç önerimiz var.
PRATİK YEMEK TARİFLERİ KİTABI

Pratik ve lezizi yemek tariflerini içeren bir yemek kitabı yalnız yaşayan erkekler için gayet güzel bir hediye olabilir.

MSN WEBCAM MISSILE LAUNCHER
MSN’i daha da keyifli bir hale getirecek bu küçük oyuncak bir web kamerası ve 3 küçük sünger füzeden oluşuyor. Bilgisayara USB ile bağlanıyor. Atış koordinatlarını bilgisayar üzerinden kendiniz belirliyor ve hedefinizi vuruyorsunuz.

DVD

Daha çok erkeklere hitap eden savaş, korku, bilimkurgu filmlerin DVD’leri onun için çok güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir. Baba ve Yüzüklerin Efendisi filmlerinin üçlemeleri ya da Dövüş Kulübü hemen hemen her erkeğin seveceği filmler arasında yer alıyor.

PARFÜM

Erkeklere alınan en klasik hediyelerden biri olmasına rağmen parfüm her zaman iyi bir hediye olmuştur.

KOL DÜĞMELERİ

Piyasada değişik şekil ve fiyatlarda kol düğmeleri bulabilirsiniz. Fakat hediyenizin biraz daha özel olmasını istiyorsanız üzerinde hediye alacağınız kişinin adının ilk harflerini taşıyan kol düğmelerini tercih edebilirsiniz.

ALET ÇANTASI : )

Tamir işlerinden hoşlanan erkekler için ilginç bir hediye olabilir.

KAŞMİR ATKI
Bu atkı onu, soğuk kış günlerinde kaşmirin yumuşak sıcaklığıyla ısıtacak.

SONY READER
Kitap okumayı seven erkekler bu hediyeye bayılacaklar. İnternetten ortalama 300 kitabı bünyesinde barındırabilen Sony Reader 6 inç büyüklüğündeki ekranıyla mükemmel bir görüntü kalitesi sunuyor.

TOMY I- SOBOT

Dünyanın en küçük insansı robotu olma özelliğiyle Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş bu robot, teknolojik oyuncak seven erkekler için ideal bir hediye.

MAÇ BİLETİ
Bir erkeği, tuttuğu takımın maçına alınmış bir bilet kadar mutlu edebilecek başka bir hediye olamaz!

kaynak:guncel.net

Son 50 Yorum
 1. Evrim Cevapla
 2. GZEM Cevapla
 3. Aysel Abdullayeva Cevapla
 4. Özge Demir Cevapla
 5. ÖzgeAsya Yıldız Cevapla
 6. Aysun Cevapla
 7. Sedef Cevapla
 8. sedef Cevapla
 9. elif Cevapla
 10. elif Cevapla
 11. gözde Cevapla
 12. naliş Cevapla
 13. dilara Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.