Vizyona yeni giren 2013 filmleri
Menu

Vizyona yeni giren 2013 filmleri

Karaoğlan ; Moğollar Türk sınırlarına kadar gelmiştir. Türk birliklerinin birbiri ile birleşmesi ve Moğollara karşı savaşması için Çise Hatun evlenmelidir. Moğollar Çise Hatun’u öldürerek, bu birliğe engel olmak istemektedir.  Karaoğlan, Çise hatunu kurtarmalıdır. Eski Türk kahramanı Karaoğlanı uzun aradan sonra tekrar seyrediyoruz.

Kıyamet günü ; 3 çocukları ile tatile çıkan bir aile Tayland’a gider. Havuza girerken tsunami dalgaları gelmeye başlamıştır ve aile kendini kurtarmak için büyük bir ölüm kalım savaşı yaşayacaktır. Çok iyi çevrilmiş bir aksiyon, gerilim filmi olan Kıyamet Gününü mutlaka seyredin.

Düşler Diyarı ; 6 yaşındaki bir çocuğun, buzulların erimesi ile tarih öncesi yaratıklar ile savaşması ve annesini bulması, evreni eski haline getirmesi gerekmektedir. Büyülü bir macera olan film her yaştan izleyiciye hitap ediyor.

Yakın Tehtit ; Taş ve pırlanta ticareti yapan evli ve bir kız babası adam bir akşam evinde yabancı silahlı adamlar tarafından esir alınır. Adamların istekleri her geçen dakika değişecek ve zorlaşacaktır. İyi bir gerilim, macera filmidir.

Entirika ; Çok büyük bir firma grubunun sahibi olan bir adam bir gece kaza geçirir ve yanında sevgilisi vardır. Kazada ona bir şey olmaz fakat sevgilisi ölür. Hem bu olayın ortaya çıkmaması için hem de şirketi batmak üzere olduğundan türlü entirikalara girecektir.

Kanunsuzlar ; Virginia eyaletinde kaçakçılık yasak ve kanun dışıdır. Bu noktada 3 kardeşin birbirine olan sadakati ve Amerikan rüyası anlatılmaktadır.

Umut Işığım ; Eski bir öğretmen, eşinden ayrılır ve ruhsal problemler yaşayarak bir hastaneye yatar. Hastaneden çıkınca eski eşi ile tekrar barışmak için çaba sarfetmeye başlar. Bir komşu kadınla tanışır ve kadın onu bambaşka noktalara götürecektir. Bu sene, Oscar adayı olan filmi mutlaka seyredin.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.