Menu

Uzaylıların varlıgı kanıtlandı uzaylı varmı diyenlere cevap

ABD’li UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, basın toplantısında bir uzaylı videosu gösterdi… Uzmanlar, görüntü için ‘Kesinlikle gerçek’ dedi.

Uzaylıların varlıgı kanıtlandı, uzaylı varmı diyenlere yeterli bir cevap olur sanırım, uzaylılarla yaşamaya alışmamız lazım
“Evrende yalnız mıyız?” ya da “Aramızda uzaylılar var mı?” gibi insanoğlunun kafasını kurcalayan sorulara cevap, ABD’den geldi. UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, düzenlediği basın toplantısında bir uzaylının yer aldığı videoyu gazetecilere gösterdi. Dünya Dışı Varlıklarla İlişkiler Komisyonu Başkanı Peckmann’ın gösterdiği ve 17 Temmuz 2003 tarihinde Nebraska’da Stan Romanek adlı bir adamın kızıl ötesi kamerayla çektiği görüntülerde, 1 metre 20 santimetre boyunda dünya dışı bir varlık somut olarak görülüyor.

‘ARTIK ALIŞSAK İYİ OLACAK’

Videoda, uzaylı olduğu öne sürülen bir yaratık bir gece yarısı bir evin penceresinden içeri bakıyor. Filmi inceleyen Colorado Film Okulu uzmanları ise görüntülerin kesinlikle gerçek olduğunu, herhangi bir montaj hilesine rastlanmadığını açıkladı. Önümüzdeki günlerde uzaylılarla ilgili başka kanıtlar da yayınlayacağını belirten Peckmann, artık uzaylılarla yaşamaya alışmamız gerektiğini dile getirdi.

Takvim

Ayrıca bu videoyu da izlemenizi öneriyorum..

965 Yorum yapılmış
 1. Hiçkimse Cevapla
 2. Hasan Cevapla
 3. Yiğit Cevapla
 4. Korhan Cevapla
 5. Korhan Cevapla
 6. çok güzel fotoşok yapıyonuz Cevapla
 7. Anonim Cevapla
 8. Betul Cevapla
 9. voyager Cevapla
 10. Ceko Cevapla
 11. minecraft Delisi Cevapla
 12. seda Cevapla
 13. seda Cevapla
 14. Adımı bilmeseniz de olur Cevapla
 15. güllü Cevapla
 16. Anonim Cevapla
  • ali Cevapla
 17. pelin Cevapla
 18. Bilinmeyen Cevapla
 19. Dgk Cevapla
 20. İleride göreceksiniz şimdilik dediğim herşey doğru Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.