Menu

Size aşık mı

aşık1

Erkekler ve kadınlar birbirlerinden çok farklı şekillerde aşklarını gösterirler. Pek çok kadın aşık olduğunda rahatlıkla anlaşılır fakat erkekler duygularını saklamayı çok iyi bilirler. Aşık olan erkekler genelde belirli işaretler verirler. İşte, aşık erkeğin işaretleri;

aşık2

Birlikte olmaya başladığınız erkek sizinle birlikteyken kendine özen göstermelidir. Mümkün olduğunca sizin sevdiğiniz tonlarda giyinmeli, saçı, tıraşı ve güzel kokusu olmalıdır. Erkek sizinle buluşmaya kendine özen göstererek geliyorsa size aşıktır. Genelde erkekler, aşık olduklarında etkilemek için şık ve temiz olurlar.

aşık3

Şık ve güzel bir restoranda yer ayırtmak, sinemaya gitmek hemen hemen her çiftin yapabileceği şeydir. Fakat, sevgiliniz sizin için özel müzik ve menü ayarladıysa bu özeldir. Masanın üstünde çiçekler ve mum ışığı yani sizin için özel hazırlanıyorsa bu erkek aşıktır.

Sizinle buluşacağı akşam erkek arkadaşlarının partisine davetliyse veya kupa maçı varsa buna rağmen sizinle buluşuyorsa emin olun size aşıktır. Erkekler, spor ve erkek arkadaşları konusunda çok hassastır. Eğer, siz önceliği aldıysanız bu erkek kesinlikle aşıktır.

aşık4

Erkekler, kadınların konuşmalarından ve sohbetlerinden sıkılabilirler. Çünkü, küçük yaşlardan itibaren kız muhabbeti veya kadın dırdırı diye büyürler. Fakat, beraber olduğunuz erkek sizinle sohbet etmeye bayılıyor ve ağzınızdan çıkan her kelimeyi dikkatle dinliyorsa size gerçekten değer veriyordur.

aşık 5

Aşık olan erkek sizi sizden çok daha fazla düşünür ve ona göre hareket eder. Sizi arar, eve gelip gelmediğinizi kontrol eder. Sizi kendisi almaya gelir. Sizin rahatınız onun için önemlidir. Siz onun evine gittiğinizde ev çok düzenli ve tertipliyse emin olun size çok değer veriyor.  Sizi davet ettiğinde ev çok düzenliyse bu aynı zamanda bir evlilik sinyali olarak da kabul edilebilir.

Son 50 Yorum
  1. melekk
  2. 5u67

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.