Psişik cerrahlar
Menu

Psişik cerrahlar

psişik

Cerrahlar, yaralanmalarda ve bazı organlara müdahale edilmesi gerektiğinde ameliyat yapan kişilere verilen isimdir. Anatomide, anestezi ve ameliyat ortamlarının hijyeninin ilerlemesi nedeniyle cerrahlar hatasız ameliyatlar yapmakta ve pek çok hastayı sağlığına kavuşturmaktadırlar. Tüm bunlara rağmen pek çok insan psişik cerrahlara gidiyor ve ne yazık ki kandırılıyor. Peki, psişik cerrahlık nedir ?

ameliyat2

Psişik cerrahlık, uygulayıcının deriyi çıplak elle yararak hastalıklı bölge ya da tümörün çıkarılma işlemidir. Parmaklar kan gibi bir sıvının ortasında görününce kişinin elinde insan parçası gibi bir şey mutlaka olmaktadır. Gördüğünüze baktığınızda, mucize gibi bir durum vardır. Hiçbir iz kalmadan yara çabucak iyileşmekte ve hasta ayağa kalkarak evine gitmektedir.

ameliyat3

Aslında, psişik cerrahın önceden bir miktar kan (domuz, tavuk, inek vs.) ve doku saklar. El çabukluğu ile bu maddeleri başparmağına uyan lastikten sahte parmağa saklar. Diğer bir yöntemse, yanında ki yardımcılar ile yapılan alışverişlerdir. Cerrah hastanın derisi üzerinde bir kesiğe benzeyen çizgi hazırlarken, bu katlanmış deri boyunca kan fışkırır. Deriye giriyormuş gibi görünen parmaklar bu katın altına sokulur ya da sadece alt tarafa bükülürler ve dışarıdan bakan kişi parmakları hastanın içindeymiş gibi görür. Parmaklar deri altından çıkarılırken avuç içinde hazır bulunan doku vücudun içinden çıkıyormuş gibi gözükür. Dokunun çıkarılmış gibi gösterildiği bölge cerrah tarafından temizlendiğinde hiçbir iz yoktur.

ameliyat4

Psişik cerrahlık sihirbazlıktır. Tamamen göz yanılsaması ile çalışırlar. Doğaüstü ve paranormal özellikleri olduğunu göstermeye çalışırlar. Yapılan kan tahlillerinde kullanılan kanın insan kanı olmadığı ortaya çıktıysa da binlerce insan psişik cerrahların ameliyat edilmesi ile hayatını kaybetmektedir. Tedavi olduklarını zanneden insanlar hekime gitmemekte ve ilaçlarını almamaktadır. Dünyada en etkili psişik cerrahlar, Filipinler ve Brezilya’dadır.
3 Comments
  1. Necefov Vahid Cevapla
  2. limbesh Cevapla
  3. Vahide Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.