Oglak burcunun özellikleri oglak burcu nelerden hoşlanır
Menu

Oglak burcunun özellikleri oglak burcu nelerden hoşlanır

Sizin her şeyi aşırıya kaçan bir şekilde yapma eğiliminiz, yemek seçimlerinizi de gerçekten iyi bir şekilde açıklar. Aşırı çalıştığınız zaman, öğünlerinizi atlatırsınız, çünkü kendinizi çok meşgul hissedersiniz. Fakat vücudunuzun vitamin ve minerallerden oluşan geniş bir besin karışımına ihtiyacı vardır ve öğün atlamak sizde sıkıntı yaratır.Burcunuz iskeleti, dizleri, dişleri, kulakları ve deriyi temsil eder.

Vücudunuzun gerekli maddesi kalsiyum fosfattır. Bu madde lahana,kereviz, yağsız etler, limon, portakal, inek sütü, her türlü peynir, balık, yumurta sarısı, buğday ve incirde bulunur. Daha fazla su içerek ve içerisinde doğal yağ bulunan kayısı, susam ve badem yiyerek kuru ve alerjik eğilimli cildinizi canlandırın.

Cildinizi sigara ve sigara dumanından uzak tutarak korumaya çalışın.Cilt bakımınızı içerisinde sarısabır (aloe) içeren nemlendirici kremlerle yapın. Gerçekten, kendiniz için en son ve gelişmiş ürünleri kullanın. Çantanızın içinden cilt nemlendiricinizi ve sizin için gözde olan hoşlandığınız koku şişesini eksik etmeyin.
2 Comments
  1. beste Cevapla
  2. özlem Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.