Kadınların söylediği yalanlar
Menu

Kadınların söylediği yalanlar

yalan baş

İlişkilerde genelde erkeklerin yalan söylediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü, kadınlar en az erkekler kadar yalan söylüyor. Yalan konusunda yapılan araştırmalar sonucunda işte ilişkilerde kadınların sıklıkla söyledikleri yalanlar ;

yalan1

Pek çok kadın paranın önemli olmadığını söyler. Paraya aşkı tercih ettiğini savunur. Oysa, kadınlar maddi açıdan sıkıldıkları ilişkileri yaşamak istemezler ve yanlarında ki partnerlerinin durumunun iyi olmasını isterler. Bu konuda pek çok kadın yalan söyler. Gerçekten buna inananlar bile iç dünyalarında iyi bir maddi durum olmasını düşünür.

yalan2

Sevgilisinin ya da eşinin ailesi ile çok iyi geçinen kadınlar mutlaka vardır. Fakat, pek çok kadın sevgilisinin ya da eşinin ailesini çok sevmez. Fakat, karşısında ki insanın duygularını incitmemek için evet, aileni seviyorum yalanı söyler.

Bir çok kadın spora düşkündür ve spor seyretmeyi sever. Bazıları ise spor karşılaşmalarına özellikle futbola tahammül edemez. Yanında ki kişinin spora düşkünlüğünü fark eden pek çok kadın futbolu seviyorum diyerek onunla saatlerce maç izleyebilir. İlişkinin başlarında söylenen bu yalan sabrı zorlayan anlara neden olabiliyor. Bu nedenle en başından doğruyu söylemek en iyi davranış biçimidir.

yalan3

İlişkinin başında pek çok kadın yemek, temizlik ve ütü işinden hoşlandığını söyleyebilir. Bu yalan genelde evlenince kendini ispatlayan bir yalandır.Pek çok kadın size ben hiç kıskanç değilim der. Hatta yanınızda birini gördüklerinde bile seslerini çıkarmazlar. Aslında tüm kadınlar kıskançtır. Bu kendilerine güvensiz olduklarını göstermemek için söylenen bir yalandır.

yaqlan4

Kadınların çoğunluğu alışveriş yapmayı sever. Genelde de yaptıkları alışverişleri sevgililerinden ve eşlerinden saklarlar ve yalan söylerler. Siz ayağında yeni bir ayakkabı gördüğünüzde onun çok eski olduğunu size söylerler. Bu nedenle bir kadına asla kredi kartı teslim edilmez deyimi erkekler arasında sıklıkla konuşulur. Alışverişi sevmeyen dünyada pek az kadın vardır. Tabi ki, alışverişi de düzenli yapan ve fazla para harcamayanlar da vardır ama bunların sayısı çok azdır.




3 Comments
  1. şamile cevap Cevapla
  2. şamil Cevapla
  3. Hüseyin Yücel GÜR Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.