İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü ile Zayıflama Yöntemleri
Menu

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü ile Zayıflama Yöntemleri

ibrahim-saracoglu-lahana-kuru-ile-zayiflama-yontemleri

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri

 

Doğal ürünlerle zayıflama adına, alternatif tıp alanında isim yapmış ve bu alanda piyasaya oldukça başarılı tarifler sunmuş olan isimlerden biri kuşkusuz ki İbrahim Saraçoğlu’dur. Kendisinin bugüne dek pek çok sağlık problemi için piyasada satılan ve doktor kontrolünde kullanılabilen ilaçların yanında, vücuda her açıdan fayda sağlayacak ürünlerle alakalı olduğu konu hakkında çok başarılı sonuçlar doğuracak kürlerin kullanımını yaygınlaştırdığı ve bu çeşit çeşit kürlerle kullanıcıları istedikleri mutlu sona ulaştırdığı bilinmektedir.

 

beyaz-lahana-ile-zayiflama

 

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri adı altında piyasaya sürdüğü kürlerden birini de lahana kürü olarak tanıtmış, böylelikle hem lahana kürü faydaları halk tarafından öğrenilmiş hem de bu kürü uygulayarak lahana kürü ile zayıflayanlar hem kilo verirken hem de lahananın pozitif etkisiyle vücutlarından zararlı toksinleri atma şansını yakalamışlardır.

 

İbrahim Saraçoğlu lahana suyu diyeti internet üzerinde sıklıkla araştırılan ve uygulaması sık sık yapılan kürler içerisinde yer almaktadır. Özellikle kış aylarından bahar aylarına geçilen süreçte kışın vücudumuzda biriken toksinleri ve fazla kiloları hem sağlıklı olarak hem de daha kolay yoldan yok etme şansını bizlere sunan bu kür; lahana kürü ile kaç kilo verilir, İbrahim Saraçoğlu lahana kürü ile zayıflama yorumları, İbrahim Saraçoğlu lahana kürü göz için faydaları, İbrahim Saraçoğlu lahana kürü varis problemine faydaları ya da İbrahim Saraçoğlu lahana kürü saç için faydaları gibi konu başlıklarını da sık arananlar başlığı altına sokmuştur.

 

lahanain-zayiflamaya-etkisi

 

İbrahim Saraçoğlu lahana kürü tarifi

 

  • Bahsedilen kürün hazırlık aşamasında, öncelikle bir adet taze beyaz lahana alınması gereklidir. Evde kolaylıkla hazırlanacak bu kür için ilk önce, alınan bu taze beyaz lahananın yapraklarından altı ya da yedi tanesi bütünden ayrılır. Bütünden ayrılan bu yaprakların ayrılma işlemleri yapılırken parçalanmamasına  ve kendi bütünlüğünden bir parçanın kopmamasına özen gösterilir.

 

  • Daha sonra geniş bir kabın içerisine yarım litre miktarında su eklenerek bu su kaynamaya başlatılır. Suyun kaynaması sürecinde bu yapraklar kaynar suyun içerisine atılarak üç dakika boyunca kaynama süreci geçirmesi sağlanır.

 

lahana-sebzesinin-kuru

 

  • Üç dakikanın ardından yarım bağ denilecek miktarda taze maydanoz da eklenen tencereye bir üç dakika daha kaynama süreci eklenir. Yani bütün malzemeler toplam altı dakikalık bir kaynama sürecinin ardından kür için hazır hale gelmektedir.

 

  • Kürün kullanım aşamasına geçildiğinde, ilk olarak kürü hazırladığınız günle birlikte 5 gün boyunca her sabah ve her akşam bir su bardağı miktarında ister aç şekilde ister tok şekilde bu kürden içilmesi önerilmektedir.

 

lahana-sayesinde-kilo-verme

 

  • Bu beş günün ardından kürün kullanımına üç günlük bir ara verilerek, 9. günde küre tekrar başlanıp bir beş gün daha yine sabah akşam bu kürü içmeye özen gösterilmelidir ve böylelikle kürün on günlük yeterli olan kısmı tamamlanmış olmaktadır.

 

  • Vücuttan hem toksin atmaya hem de bağırsakta meydana gelebilecek olası bir kanser durumuna karşı doğal bir önleyici niteliğinde olan lahana kürü; bir yıllık süreç boyunca en fazla üç ya da dört kez uygulanmalıdır. Bu uygulamalar aşamasında da her gün lahana kürünün en baştan taze olarak hazırlanması önerilmektedir.

 
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.