Hayvanlara özenen insanlar
Menu

Hayvanlara özenen insanlar

hayvan şekilli insanlar

İnsanlar sevdikleri, belki de olmayı çok istedikleri hayvanlarla ilgili vücutlarına şekiller vermekteler. Vücutlarını bir tual gibi kullanan bu insanlar, kendilerini olmak istedikleri hayvana benzetebilmek onlar gibi görünebilmek için dövmeler yaptırıyorlar. Hayvanlara özenerek kendilerini o şekle sokan tuhaf insanları sizler için inceledik. İşte, hayvanlara özenen insanlar;

kaplan kadın

Kaplan kadın: Tiger Lady olarak adlandırılan Katzen, bir dövme sanatçısı. Vücudunu kaplan deseniyle kaplamış ve piercinglerle de süslemiş. Austin Texas’ta bir dövme dükkanında çalışıyor.

kedi adam

Kedi Adam: Dennis Avner isimli bu adam aslında bir elektronik teknisyeni. Tam bir kedi gibi görünebilmek için dişlerine implantlar, cilt altına da dolgular yaptırmış.

kertenkele adam

Kertenkele adam: Eğlence sektöründe çalışan Erik, iş hayatının kendisine yüklediği sorumluluğu tam anlamıyla görüntüsüne yansıtmış. Dilini tıpkı kertenkelelerde olduğu gibi çatallaştırmış, dişlerini keskinleştirmiş, kulak memelerini gerdirip açtırmış, kaşlarına implantlar yerleştirmiş. Tüm bunlar için 700 saatten fazla zaman harcamış.

leopar adam

Leopar adam: Guinness rekorlar kitabına da girmiş olan Tom Leppard isimli kişi İskoçya’da küçük bir kulübede yaşıyor. Vücudunun yüzde 99,2’si leopar desenli dövme ile kaplı.

zebra adam

Zebra adam: Profesyonel bir ucube ve sideshow sanatçısı olan Horace Ridler, bu alandaki efsane isimlerin başında gelmektedir. 1969 yılında 77 yaşındayken ölmüştür.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.