Erkekleri etkilemenin yolları
Menu

Erkekleri etkilemenin yolları

Erkekler, genelde ilişkilerde daha baskın ve egemendirler. Bir erkekten hoşlanıyorsanız, onu etkilemek sanıldığı kadar zor değildir. Erkeler önce görsellik daha sonra akıl ararlar. Bu nedenle erkekleri etkilemenin yolları hakkında bir kaç ipucu verelim istedik;

İşte, bazı püf noktaları:

Bakımlı olun; erkekler çoğunluğu bakımlı kadınları severler. Manikür, pedikür ve ağdanızı mutlaka yaptırın. Dişleriniz parlak beyaz olsun ve saçlarınız fönlü, bakımlı olmalıdır. Yapılan araştırmalarda erkelerin çoğunluğu güzel kokan, kendine bakan ve hoş kadınlardan hoşlanıyor. Çok güzel olmanız gerekmiyor ama bakım şarttır.

Az ve öz konuşun; erkeklerin çoğunluğu çok konuşan, dırdırcı kadınlardan hoşlanmıyor. Bu nedenle az konuşun ve bırakın o konuşsun. Ona sadece sorular sorun o cevaplasın, böylece onu tanımaya da başlarsınız. Çok yüksek volümde kahkaha atmayın veya konuşmayın. Çünkü yüksek tonda konuşan kadınlar çekici değildir. Asla, yakın erkek arkadaşları hakkında yorum yapmayın.

Erkekler güçlü kadınları severler; erkekler genelde çok konuşmayan, fakat kendi haklarını koruyan kendi ayakları üstünde durabilen güçlü kadınları severler. Bu nedenle, gerektiğinde dişlerinizi gösterin ve hayatınıza o olmadan da devam edebileceğinizi hissettirin. Böylece size olan saygısı artacaktır.

Kaçan kovalanır, unutmayın; Erkelerin tarih öncesi çağlardan bu yana, bir avlanma psikolojisi vardır. Siz kendinizi geri çektikçe o size doğru gelecektir. Bu nedenle, kendinizi sürekli geriye çekin ve ilişkiye zaman aralıkları koyun. İlgi alanlarınızı başkalarına çevirin. Bırakın yaklaşsın, elde etmek için çaba sarf etsin. Daha da değerli olacağınızı fark edeceksiniz.

Asla birlikte olmayın; unutmayın binlerce kız bu işi hemen yapıyor. Erkeler bundan yakındıklarını söyleseler de, birlikte olmayan ve bir süreç isteyen kadınlara hayranlık duyarlar. Bu nedenle, onu tanımak için zaman koyun. Buna değer olduğunu hissetmeniz gerekiyor, bunu ona söyleyin. İlişkinin gidişatı belli olmadan erken karar vermeyin.
One Response
  1. ali ayaz Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.