Menu

Erkekler kadınlarda ilk nelere bakar

erkekler

Erkekler, bir kadınla ilk kez karşılaştıklarında dikkatlerini nereye veriyorlar? . Hepimiz biliyoruz ki, aşklar ilk görüşte şekillenebiliyor. Bu nedenle erkeklerin dikkatinin nerede olduğunu bilmek çok da önemli. İşte, erkekler kadınlarda ilk nelere bakar ;

saç

Saçlar. Erkekler ilk defa karşılaştıkları bir kadında ilk olarak saçlara bakıyorlar. Saçların, parlak, canlı ve bakımlı olması onlar için çok önemli.

kıyafet

Kıyafetler. Kıyafetlerin şık, alımlı ve vücuda göre olması yanı sıra nerede ne giyileceği erkekler için çok önemlidir.

gülümsemek

Gülümsemek. Tatlı ve rahatsız edici olmayan, sade bir gülümseme belki de hepsinden de önemli. Yapılan araştırmalar da, erkekler sıcak gülümseyen kadınlardan etkileniyorlar.

yürüyüş

Yürüyüş. Dik, kendinden emin ve hantal olmayan çekici bir yürüyüş erkekler için çok önemli.

bakışlar

Bakışlar. Karşısında duran ve ne istediğini bilen bir kadının bakışları çok önemli . Erkeklerin çoğunluğu ilk bakışta aşkı yakalamaların da başlıca nedenin gözler olduğunu söylüyor.

duruş

Duruş. Dik ve rahat bir duruş erkekler için dikkat çekicidir. Bir köşeye sinmeyen ve rahat tavırlar ile ortamda gezinen kadınlar çekicidir.

arkadaşlık

Arkadaşlarınız. Yanınızdaki arkadaşınızın tavırları sizinde nasıl bir tip olduğunuzu daima ele verir. Bu nedenle erkekler, yanınızda olan kız arkadaşınızın hareketlerini de incelerler.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.