Menu

Erkekler hakkında yanlış bilinenler

Young couple in love

Tüm kadınlara doğuştan itibaren erkeklerin kadınlardan çok daha farklı düşündükleri anlatılır. Kadınlar, erkekleri duygusuz, s**ks düşkünü, güzel kadınlara düşkün olarak düşünürler. Oysa, erkeklerin kadınlardan çok farkı yoktur. İşte, erkekler hakkında yanlış bilinenler;

erkek1

Öpüşmek ve sarılmak erkekler için bir şey ifade etmez. Bu düşünce tamamen yanlıştır. Pek çok erkek üzerinde yapılan araştırmalarda erkekler duygu hissetmedikleri kadına dokunamıyorlar. Aslında aynı kadınlar gibi, özel bir şeyler yaşamak istiyorlar. Eğer ilişkisi ciddi ise, dokunmak, sarılmak s**ksin bile önüne geçiyor.

Erkekler manken gibi kızlardan hoşlanırlar. Yapılan araştırmalarda erkeklerin sıradan ve normal kadınlardan çok daha fazla hoşlandığı ortaya çıkmıştır. Mankenlerin görüntüsü çok çekici olsa da aslında bu tarz kadınlara erkeklerden daha çok bakanlar ne yazık ki kadınlardır.

erkek2

Erkekler tamir yapmaktan hoşlanırlar. Bu da yanlış bir kanıdır. Belki bazı erkeler bu işi seviyor olabilirler fakat çoğunluğu kendisini size güçlü göstermek için tamir yapar. Yani ev içinde tamirat yapmak aslında çoğunluk erkeğe angarya gelir ve çok hoşlanmazlar.

erkek3

Erkekler akrabalarına düşkün değildir. Buda yapılan araştırmalar ile çürütülmüş bir savdır. Pek çok erkek karışan ve çok konuşan, uzun süre onlarla kalan kaynanasını sevmeyebilir. Araştırmalara göre pek çok erkek eşinin ailesi ile iyi geçindiği için gurur duyuyor. Hatta bir erkeği çok mutlu etmek isterseniz onun ailesi ile siz de iyi geçinin.

erkek4

Erkekler sürekli olarak onaylanmak ve poh pohlanmak isterler. Erkekler, duygularını anlatmaktan hoşlanırlar sadece dinlemesini bilene. Konuştuğunda onu dinliyorsanız ve sorular soruyorsanız onu mutlu eder ve hep açık olmasını sağlarsınız.

Pek çok kadın, bizden çok farklı düşünüyor diye düşünse de, erkekler ile kadınlar aslında aynı şeyleri düşünürler. Fakat, erkeklerin bu düşünceleri anlatma biçimi kadınlardan farklıdır. Bu farklılık nedeni ile ön yargılı olmamak gereklidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.