En iyi 10 havayolu şirketi
Menu

En iyi 10 havayolu şirketi

en iyi hava yolu şirketleri

Çok değil bundan 20-30 yıl kadar önce lüksün ve zenginliğin bir ifadesi olan hava yolu taşımacılığı, günümüzde özel sektörün de yatırımlarıyla lüks olmaktan çıkmış, en güvenilir ve en uygun maliyetlerle seyahatlerin vazgeçilmezi olmuştur. Günümüzde özel sektörün yatırımları sayesinde, rekabetin de oldukça artması nedeniyle, hava yolu şirketleri servislerindeki kalitesini, kalkış ve varışlarındaki dakiklik, konfora verdikleri önem gibi birçok kritere göre hava yolu şirketleri de değerlendirmeye tabi tutuluyor. İşte, en iyi 10 hava yolu şirketi;

singapur hava yolları

Singapur Hava Yolları: Yolcularına nasıl davranılacağına kadar uçuş personeline her türlü eğitimi veren Singapur Hava Yolları, kalkış ve varış zamanlaması konusunda yüz üzerinden 74 puan almış. Ekonomi sınıfında uçan yolcularına yaptığı hizmetleriyle de adından söz ettiren bir hava yolu şirketidir.

malezya hava yolları

Malezya Hava Yolları: Dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştiren Malezya Hava Yolları, konforu ve yolcularına yaptığı servis hizmetleriyle öne çıkıyor.

virgin america

Virgin America Hava Yolları: Zamanlama ve edinmiş olduğu uçuş tecrübesiyle listede yerini alan Virgin America, Amerika’nın doğusundan batısına başarılı uçuşlar gerçekleştiriyor.

asiana hava yolları

Asiana Hava Yolları: Geçen senelere nazaran kalitesinde biraz da olsa düşüş olan Asiana Hava Yolları halen en beğenilen hava yolu şirketlerinden biridir.

katar hava yolları

Katar Hava Yolları: Sürekli olarak güvenilirliğini ve kalitesini arttıran Katar Hava Yolları, konforu ve servis kalitesi ile listede haklı bir yer ediniyor.

ana all nippon air

ANA: All Nippon Airlines’ın kısaltması olan ANA, Japonya’nın en büyük hava yolu şirketidir. Diğer hava yolu şirketlerine nazaran öne çıkan bir özelliği olmasa da, genel koşullara bakıldığında sıralamada kendisine yer ediniyor.

garuda indonesia

Garuda İndonesia Hava Yolları: Ağırlıklı olarak Asya, Orta Doğu ve Avustralya bölgelerine uçuş gerçekleştiren şirket, zamanlama konusunda müşterilerini oldukça memnun ediyor.

silk air

Silk Air: Kısa uçuş noktalarında dahi içki servisi yapan şirket, genel anlamda da oldukça iyi puanlar alıyor.

korean air

Korean Air: Dünya çapında altı kıtaya da uçuş gerçekleştiren şirket, servis kalitesi ve konforuyla farkını hissettiriyor. Servis ettiği gıdaların kalitesi bakımından özel bir çiftlik dahi işletiyor.

türk hava yolları

Türk Hava Yolları: Yüz üzerinden 80 puan alan Türk Hava Yolları, 98 ülkede 221 varış noktasına hizmet götürüyor. Giderek artan kalitesiyle de en iyi hava yolları arasındaki yerini alıyor.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.