Dünyanın en lüks uçak firmaları
Menu

Dünyanın en lüks uçak firmaları

en lüks first klaslar

Hava alanları bazen çok sıkıcı olabilir. Bagajlarınızı kaybedebilir, uçağınızın rötarlı kalkacağını öğrenerek saatlerce bekleyebilirsiniz. Eğer uçakta 1. sınıf uçuyorsanız tüm bu olumsuzlukları unutabilirsiniz. Dünyada lüksün sonu yok, şimdi size hazırladığımız bu liste, dünyanın en lüks 1. Sınıf uçak firmaları ile alakalıdır. İşte, dünyanın en lüks 1. sınıf uçakları ;

kore

Korean Air ;

Kore hava yollarının 1. Sınıf uçaklarına Kosmo suites ismi veriliyor. Ahşaptan özel bir bankonun içinde yolculuk yapıyorsunuz. Koltuğunuz sırt masajı yaparken, kişisel ekranınızdan istediğiniz filmi seyredebiliyor ve bilgisayarla haberleşmenizi yapabiliyorsunuz. Bu uçuşun en kısa mesafede size maliyeti 3.500 dolardır.

kanada

Air Canada ;

Koltuğunuz uçuş boyunca size boyun masajı yapabilir, kişisel dokunmatik ekranınızdan kulaklıklar ile film, müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik, gecenin ilerleyen saatlerinde tam bir yatak olan koltukta rahat bir uyku çekebilirsiniz. En kısa mesafe uçuş maliyeti, 4 bin dolardır.

ingiliz

British Airways;

Mümkün olduğunca az stresli bir uçuş için pek çok önlem alan firma, tam yatan koltukları, cilt bakım ürünleri ile sizi rahatlatmaya çalışır. Her koltukta, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlar vardır. Yemek seçenekleri çok fazladır. İstakozdan, bifteğe kadar istediğiniz her menü bulunur. 1. Sınıf yolculuk kavramı çok gelişmiştir. En kısa mesafe 6.400 dolar ile başlar.

nippon

All Nippon Airways ;

Japonların 1.sınıf uçuşları çok özel oluyor. Uçakta bulunan özel ahçı istediğiniz yemekleri hazırlarken özel aperatifleriniz hemen masanızda sizi bekliyor. Ayrıca koltuğunuzun tam bir tek kişilik yatak olduğunu söylemeye gerek yok sanırız. İstediğiniz her elektronik iletişim hizmetiniz zaten standarttır. En kısa 1. Sınıf uçuş yaklaşık 7.500 dolardır.

fransa

Air France ;

Kendi televizyonunuz, terliğiniz ve istediğiniz kadar yürüme imkanı sunan Fransızlar, 1. Sınıf uçak yolculuğunda uçakta kendinize tam bir masaj yaptırabiliyorsunuz. Bu uçuş size 8 bin dolara patlıyor.

emirates

Emirates havayolu ;

Uçuş sırasında içerden kilitleyebileceğiniz özel bir odanız, yatağınız ve tüm iletişim hizmetleri yanı sıra televizyonunuz vardır. Kişisel mini bir otelde uçarsınız. Üstelik, arzu ederseniz duş bile alabilirsiniz. 1. Sınıf uçuş maliyetiniz 21 bin dolardır.
One Response
  1. sdcghvh Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.