Düğünlerde unutulmaması gerekenler
Menu

Düğünlerde unutulmaması gerekenler

999

Düğünlerde genelde gelin ve damat ertesi gün hiç bir şey hatırlamadıklarını söylerler. Oysa düğünler hayatımız boyunca en iyi hatıralar olarak anımsanmalıdır. Bu nedenle düğünler ile ilgili unutulmaması gerekenler listesi oluşturduk;

düğün pastası

Yemek ve pasta yemek ; Düğününüz için menüleri ve pastayı seçmek için haftalarca uğraştınız. Lütfen düzgün bir şekilde keyfine vararak yemek ve pastayı yeyin. Asla aceleye getirmeyin ve keyfine varın.

dugundansi2

Gecenin keyfini çıkarın ; Bol dans edin ve keyfini çıkarın yani düğününüzde eğlenin.

uçak bileti

Balayı için uçak biletlerini, pasaportu ve evrakları unutmayın ; Düğün sonrası balayı varsa mutlaka biletleri ve evrakları hazırlayın ve aileden birilerine teslim edin.

gelin arabası

Gelin arabası ; Gelin arabasını kimin kullanacağını önceden ayarlayın.

gelin yedek ayakkabı

Gelin yedek ayakkabıları ; Gecenin ilerleyen saatlerinde ayakkabılarınız ayağınızı sıkabilir ve vurabilir. Bu nedenle mutlaka yedek ayakkabı yanınızda olmalıdır.

atıştırmalık

Atıştırmalık mutlaka yanınızda olsun ; Bütün gün boyunca koşturdunuz ve akşam düğün yemeğine çok var bu nedenle mutlaka sandiviç yanınızda bulundurun.

acil durum

Acil durum çantası ; Makyaj malzemesi, mendil, kolonya, parfüm içeren bir acil çantası mutlaka yanınızda bulunsun. Ne lur ne olmaz.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.