Menu

Dimitrova kehanetleri

dimitroava

Vangelia Pandeva Dimitrova, Nostradamus’tan sonra dünyada bilinen en güçlü kahin kabul edilmektedir. Şu ana kadar kehanetlerinin çoğunluğu tutmuştur. 1911 yılında Bulgaristan’da doğan Dimitrova, geçirdiği bir sel kazasında 13 yaşında kör kalmıştır. 1996 yılında ölümüne kadar hayatını kör ve ünlü bir kahin olarak geçirmiştir. Meşhur Dimitrova kehanetlerinden seçtiklerimiz ;

11 eylül

1989 yılında Rus televizyon kanallarından biri ile yaptığı söyleşi de; İki çelik kuş, kulelere çarpacak ve gökyüzü aydınlanacak demiştir. Bu söyleşi Dimitrova kehanetlerinin en meşhuru olarak kabul edilmektedir.

Barak Obama-United States-Politics

1990 yılında Dimitrova, Amerika’nın başına 45. başkan olarak bir siyahın geçeceğini ve bu olayın Amerika’nın sonu olacağını, pek çok eyaletin birbiri ile savaşacağını söylemiştir. Büyük bir ekonomik kriz ve anlaşmazlıkların başlayacağının da altını çizmiştir. Amerika’nın son başkanı da bu siyah adam olacak diye eklemiştir. Obama Amerika’ya başkan seçildi fakat gerisi daha henüz gerçekleşmemiştir.

küresel ısınma

Daha henüz tanınmadığı zamanlarda iklimlerin değişeceğini ve küresel ısınmanın başlayacağını bildirmiştir. Deniz suyunun yükselmesi ve iklimlerin değişmesi şu anda yaşanmaktadır.

kursk

2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan Kursk denizaltısının batacağını ve askerlere tüm dünyanın ağlayacağını yıllar önce söylemiştir. Bu kadar erken verilen bu haber, hiç bir olaya yorumlanamamıştır.  Kursk batınca, Dimitrova‘nın kehaneti anlaşılmıştır. Sahiden de dünya bu olaya çok üzülmüştür.

gelecek

Tıp son yıllarda çok ilerleme kaydetmektedir.  Organ nakilleri ve yeni organ oluşturma, kanser gibi hastalıklar kısa zamanda tedavi bulunacaktır. Dimitrova ise, bu olayların hepsinin 2046 yılında çözüleceği belirtilmiştir. Bulunan tedaviler ile, hastalıklı organlar yerine yenileri koyulacak ve birebir aynısı yapılacaktır.

dünyanın sonu

Dimitrova, 3797 yılında dünyanın sonunun geleceğini ve başka bir gezegende yaşamın devam edeceğini söylemiştir. Bu gezegene insanların sonu bildikleri için çalışmalar yapacağı, seralar ve binalar yapılandıracağını anlatmıştır.

Son 50 Yorum
  1. Fatih
  2. Nazmiye
  3. Salı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.