Menu

Cin nasıl çağırılır

Cin nasıl çağırılır cin çağırma yolları cin nasıl yollanır cin nasıl çağırılır hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz…

Cinlerle nasıl iletişime geçilir?

Cin seansı nasıl yapılır?

Cinler nasıl çağırılır?

Bazı insanların ruhları cinlerle temasa müsaittir, çabuk trans haline geçebilir, çabuk bizim buudlarımızın dışına çıkabilir ve onların alemi, onların buudları, onların dilleri ve haberleşmeleriyle mayalanabilirler.

Görülmeyen bu kuvvetlerin tabi oldukları belli prensipler vardır. Dolayısıyla insan her arzu ettiği yerde cinlere iş yaptıramaz, ama kolayca onlarla bağlantıya geçebilir. Kişi birtakım kelimeleri ve isimleri, sırlı kilitleri açar gibi kullanarak cinlerle temasa geçebilir. Ama cinlerden kolay kolay istifade edemez.

Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye’yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:

“Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü’minîn” der sol tarafına dönerek üç kez: “ye saf dîş” sonra “Bikatlamediyş” söyler sonra da bir kez şöyle dersin:

“Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü’minîn.”

Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana “Esselamu Aleyküm” dediğini işitirsin. “Aleyküm Selam” diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı.Kısacası abdestli olmalısın. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

Cin suresi:

Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb’asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak’udü minhâ makaide lissem’ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden.

Eğer çağırdığınız cin geri gitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama.

İşte davet edilen cinleri geri yollama.

Cinleri geri göndermek için okunması gereken azimet şudur:

“Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm”

Üç defa okunursa çağırılan cinler geri giderler

116 Yorum yapılmış
 1. Cin Cevapla
 2. basak Cevapla
 3. Anonim Cevapla
 4. cinli perili Cevapla
 5. Anonim Cevapla
 6. Joker Cevapla
 7. yakup EŞKİ Cevapla
  • boşver beni Cevapla
 8. kadir erhan Cevapla
 9. kadir erhan Cevapla
 10. Anonim Cevapla
 11. kadir caner@ outlook.com Cevapla
 12. yaw hehe Cevapla
 13. doğukan Cevapla
 14. doğukan Cevapla
 15. doğukan Cevapla
 16. Ayşe FATMA hayriye Cevapla
 17. Lazogli Cevapla
 18. sadece biri Cevapla
 19. serenay Cevapla
 20. ufuk can tektas Cevapla
 21. ata Cevapla
 22. sezgin aydın Cevapla
 23. omegle07 Cevapla
  • Anonim Cevapla
 24. Tahsin Cevapla
 25. figen Cevapla
 26. figen Cevapla
 27. hisar Cevapla
 28. dijwar keskin Cevapla
 29. anonymus Cevapla
 30. kemal özdamar Cevapla
 31. Anonim Cevapla
 32. lan Cevapla
 33. cevriye Cevapla
 34. cagatay Cevapla
 35. Abidin Cevapla
 36. gizem parlakkilic Cevapla
 37. Anonim Cevapla
 38. ertuğrul Cevapla
 39. Anonim Cevapla
 40. muhammet Cevapla
 41. damla Cevapla
 42. vlkn Cevapla
 43. Anonim Cevapla
 44. yasin Cevapla
 45. Ali Göktaş Cevapla
 46. Anonim Cevapla
  • damla Cevapla
 47. cağtay ulusoy Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.