Banyo dekorasyon örnekleri
Menu

Banyo dekorasyon örnekleri

banyo baş

Banyo dekorasyonu, ev dekorasyonunun en önemli noktasıdır. Huzur bulmamız gereken banyolarda mümkün olduğunca sevdiğimiz ve hoşlandığımız tarzlar uygulanmalıdır. Dünyada farklı ve orjinal banyolardan bir derleme yaptık. İşte, banyo dekorasyon örnekleri ;

1

Doğa ile iç içe evlerde perde kullanmadan yapılan banyo dekorasyonu dinlendirici ve hoş.

banyo fransız

Akdeniz ve Provence stil denilen bu dekorasyonda, farkındaysanız su geçirmeyen duvar kağıtları, ahşap dolaplar ve tablolar dikkat çekici. Son dönemin modası olan bu tarz artık yeni yapılan binalarda sıklıkla kullanılıyor.

banyo1

Beyaz banyo dolabı ile yanındaki havluluk bu yıl çok kullanılan banyo dekorasyonu örneklerinden. Beyaz daima temizliği ve tazeliği simgelerken, toprak rengi hakimiyetinde olan bu banyoyu çok da şıklaştırmış.

banyo15

Kışkırtıcı ve s**ksi bir banyo tasarımı ile baş başayız. Beyazın içinde kırmızı kontrastlığı patlamış ve ortaya harika bir tasarım çıkmış. Tavandaki kristal avize ise , pırıltıyı ve ihtişamı destekliyor. Unutmadan, bu yıl banyolarda kristal avizeler çok moda.

mor banyo

Mor renk, zenginliğin ve bereketin rengidir. Beyaz bir banyoda morun yarattığı etki ise çok şık. Sade, zevkli ve hoş.

banyo11

Ahşap ağırlıklı banyoların yarattığı keyfi çok net algıladığınız bir banyo tasarımı. Açık raflar, geniş dolap ve sarkıt avizeler ile tasarım zevkli.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.