Menu

Zor maymun zindanı haritası


maymun-zindan-oyunu

İnternet yaygınlaştıkça internet üzerinden oynanan “online oyunlar” da aynı şekilde yaygınlaşarak oynanmaya devam edilmekte, hatta bu oyunları bir tutku haline getiren bireyler çok uzun saatler boyunca bilgisayar başından kalkmadan sadece oyun oynadıkları için insanlar tarafından oldukça garipsenecek noktalara gelmektedirler.

Bahsedilen bu online oyunlardan bir çeşidi de “Maymun Zindanı”dır. Bu oyunda seviye yükseldikçe oyundaki zorluklar da artmakta ve internetteki oyunlarla alakalı forum sitelerinde bu seviyeleri geçmiş olan kişilerin oyun hakkındaki kilit noktalar hakkında yorumları bulunmaktadır.

Zor seviyedeki maymun zindanı oyununun orijinal ismi “Sangsun Dong”tur. Oyun Yongbi çölünün tam ortasında geçmekte ve oyun içerisindeki zindanda olan maymunlar çok güçlü yapılardadır. “Boss” denilen kısmı elde etmek için oyun içerisinde sürekli olarak sol kısma dönerek hareket etmeniz önerilmektedir. Bunun dışında oyun içerisinde sahip olduğunuz at 21. seviyede veya daha da ileriki seviyelerdeyse Zindan bitkisi denilen oyundaki bitkiyle atınızı canlandırmanız mümkün olmaktadır.
Son 50 Yorum
  1. burak yıldırım
  2. Mc Serhıldan
  3. rıdo

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.