Menu

Ünlülerin Gerçek Yaşlarını Merak Etiniz Mi ?


unlulerin-yaslari

Ünlülerin merak edilen yaşları

Normal şartlarda kadınlar ve erkekler arasında, kişiler daha da olgunlaşmaya başladıkça yaş da otomatikman arttığından dolayı yaş muhabbeti oldukça azalarak konuşulmaktadır. Bunun nedeni özellikle kadınların yaşlarının ilerlemesinden ötürü büyük yaşta olmayı ifade etmekten hoşlanmamalarıdır. Tabi du durum erkeklerde de çoğu zaman meydana gelebilmekte; gençken büyütmeye çalıştıkları yaşlarını yaşlandıkça küçültme gereksinimine girmektedirler.

Ünlülerin dünyasında, özellikle fiziğiyle ve genel görseliyle iş yapan isimlerin kendilerince öncelikli istekleri yaşlarını belli etmemeye çalışmaktır. Çünkü her ne kadar canlı, diri ve genç gösterirlerse görsel olarak dikkat çekmeleri o kadar yüksek olacaktır. Bu amaçla hareket eden sanat camiası sürekli olarak estetisyenlerin kapısını aşındırmakta, hayatlarında spora ve düzenli yaşama çok fazla yer ayırmaktadırlar. Böyle olunca da ciddi anlamda kendi yaşını gösteren isimlerin sayısı oldukça azalmaktadır.

Hepimiz tarafından tanınan, güzel ve canlı görüntüleriyle hatırladığımız ünlüler dünyasının kadınlarının gerçek yaşları araştırıldığında ise karşımıza şu tip bilgiler çıkmaktadır;

Nebahat Çehre : Oldukça alımlı bir güzelliğe ve göz kamaştıran zerafete sahip olan Nebahat Çehre’nin doğum yılı 1944’tür. 73 yaşında olan güzel sanatçının yaşı asla ne fiziğinden ne duruşundan belli olmamaktadır.

Seda Sayan : Seda Sayan’ın da doğum tarihi 1959’dur. 58 yaşında olan tanınmış sanatçının suratında veya vücudunda hiçbir deforme bulunmamakta, kendisi adeta bir genç kız gibi yaşamını sürdürmektedir.

Hülya Avşar : 1963 yılında doğan Hülya Avşar’ın bugünlere gelmesindeki en büyük sebebi, hem inanılmaz duru olan güzelliği hem de baktıkça nefesleri kesen doğal fiziğidir. Kendisi çok uzun senelerden beri hem tenis sporuyla hem de yüzme sporuyla ilgilendiğinden ötürü yıllar geçse kendi güçlülüğünden ve güzelliğinden ödün vermemektedir.

Emel Sayın : 1945 doğumlu olan “boncuk gözlü” sanatçımız Emel Sayın, hem kendi duru güzelliğiyle hem de hafif kendi güzelliğine yardımcı olacak geçirdiği bir kaç estetik ameliyatla 72 yaşının verebileceği çöküntülerin hiçbirini geçirmeden gayet güzel ve hoş bir şekilde hayatına devam etmektedir.

Nükhet Duru : Doğum yılı 1954  olan Nükhet Duru için de sanat camiasında yaşını göstermeyen ünlülere örnek şeklinde yorumlar yapılabilmesi mümkündür. Kendisinin 63 yaşında olmasına inanmayan kesim oldukça da haklıdır çünkü o kendisine ve sağlığına çok iyi bakan, güzelliğine oldukça önem gösteren kadınlar arasındadır.

 

Hülya Koçyiğit : Türk sinemasının her rolü ustalıkla oynayan, narin ve hassas kadınlarından biri olan Hülya Koçyiğit’in de doğum yılı 1948’dir. Bir dönem sinema sektörüne damga vuran; güzelliği ve sevimliliği ile herkesin gönlünde taht kuran güzel oyuncu için 69 yaşında olduğuna dair bir tahminde bulunmak oldukça zordur.

Sibel Can : 1972 doğumlu olan, sanat camiasının “balık etli güzel”i Sibel Can, hiçbir zaman çok fit bir görüntüye sahip olmasa da onun kendi duru güzelliği, bakışları ve duruşu kendisini kendi yaşı olan 45 yaştan en az 10 yaş daha genç göstermektedir.

Ajda Pekkan : Son olarak yaş göstermeme ve güzellik konusunda, olayın “top noktası” olarak görülen isim Ajda Pekkan’dan bahsetmek gerekmektedir. Kendisi 1946 doğumlu olan Ajda Pekkan, bugüne kadar geçirdiği sayısız estetik operasyonla, sürekli olarak fit bir vücut için yıllarca uğraştığı spor kolları ve düzenli beslenme alanıyla kendi isminden yıllar boyu bıktırmadan bahsettirmiş ve güzelliğiyle genç kızlara dahi taş çıkartmıştır.

 
Son 50 Yorum
  1. adsıs
  2. erdal sanıgök
  3. MESUT

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.