Menu

Sperm sayısını artırmak


Özellikle bebek bekleyen kişilerin eşlerinde görünen spermazlığı durumunu bitkilerle arttırmak ve hamile kalmayı kolaylaştırmak mümkün.

Bebek isteyen çiftlerin korkulu rüyası haline gelen azosperm son yıllarda gelişen çağın getirdiği stresli şehir hayatının eksilerinden biri olarak hayatımızda yerini aldı. Sperm sayısı ve ileri hızda spermin azlığı gebeliğin oluşumunu engelleyen faktörler olduğu için birçok çift bu durumla karşılaştığı andan itibaren çareler aramaya başlar. Bu anlamda tedavi edici ilaçların sayısı yeterli olmadığı için yada kimyasallar yerine doğanın eczanesini takip edenler için bir kür önerisiyle sizlere geldik. Farkındaysanız ülkemizde kırsal kesimde yaşayan insanlarda infertilite yok denilecek kadar az, tam aksi büyük şehirlerde ise birçok çift tüp bebek merkezlerinin kapılarını aşındırıyor. Doğanın içinden beslenmenin faydasını bize kanıtlayan bu gerçeğin yanında herkesin kolaylıkla yapabileceği bir kür sunuyoruz. Bu kürü uygulayan bir üyemizin 7 milyon spermden 56 milyona ulaştığını da belirtmek isterim.

Sperm sorunu (azospermi) için etkin kür tarifi:

1 kg yeni mahsul kurutulmuş incir
Zeytin yağı Kapaklı bir borcamın içine incirleri elinizle ikiye ayırarak atıyoruz ve incirlerin üstüne çıkacak kadar zeytin yağı ekliyoruz. Bu karışımı 1 hafta güneş görmeyen bir yerde oda sıcaklığında bekletiyoruz. Bir haftanın ardından yine güneş görmeyen yerde muhafaza ettiğimiz incirleri her sabah aç karnına bir tane yiyorsunuz. İncirleri yedikten on beş dakika sonra kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bu kür ile sperm sayısındaki bariz artışı göreceksiniz. Dilerseniz aynı zamanda günde bir kahve fincanı çakşır suyu da için. Zeytin yağının ve incirin mucizevi birleşimi sizinde mucizeniz olabilir.
One Response
  1. SiNA BAHARATCİ VE ŞİFALI BİTKİLER

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.