Menu

Şeyma Subaşı Kimdir ?


Şeyma Subaşı hakkında bilgiler

2 Temmuz 1990 doğumlu olan Şeyma Subaşı, son dönemlerde Acun Ilıcalı ile olan evlilik dışı ilişkisini cesur bir şekilde magazin dünyasına ve sosyal medya üzerinden özgürce ifade etmesiyle meraklı gözlerin üzerine çevrildiği isim olmuştur.

Subaşı, geçmiş dönemlerde 16 yaşından beri moda defilelerine manken olarak çıkmıştır. Fiziği mankenlik yapmaya müsait olan isim 2008 yılında ise Miss Turkey yarışmasına katılmasına rağmen herhangi bir derece elde edemeden yarışmadan ayrılmak durumunda kalmıştır.

Kendisi, İstanbul’da bulunan Aydın Üniversitesi’nin Moda Tasarım bölümüne girerek eğitimine devam etmiş; 2009 yılında Var Mısın Yok Musun programına katılarak yarışmadan toplamda 69.000 Türk Lirası kazanarak ayrılmıştır.

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’yla birlikteliği

İşte tam da bu süreçlerde Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı birlikteliği başladığı söylentileri vardır. Bu söylentilere göre, Acun Ilıcalı’yla o dönemler evli olmasına rağmen beraber olan Subaşı; Ilıcalı’nın kendisine tuttuğu lüks dairede kalmış ve kendisine alınan arabayı uzunca bir süre kullanmıştır.


seyma-subasinin-acunla-olan-iliskisi


Kısa bir süre sonra Acun Ilıcalı’dan hamile kalarak bir kız çocuğu da dünyaya getirmiştir. Son günlerde Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan da boşandıktan sonra ilişkilerini iyice açık bir şekilde yansıtan Şeyma Subaşı, her gün sürekli olarak sosyal platformlara kızıyla birlikte görüntülerini koymaktadır.

Tabi tüm bu boşanma süreçlerinde sessizliğini koruduğu düşünülse de, bir arkadaşına Snapchat programı üzerinden attığı “Boşandılar” yazılı görsel nasıl olduğu bilinmeyen bir şekilde magazin basınına bomba gibi düşmüş; Zeynep Hanım da bunların hepsini mahkemede delil olarak kullanarak Acun Ilıcalı’nın 50.000.000 TL’lik mal varlığının yarısını istemesine sebep olmuştur.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.