Menu

Seçkin Piriler kimdir


seckin-piriler-1

1980 doğumlu olan Seçkin Piriler, Türk medyasının piyasasında hem oyunculuk yapmış, hem bir dönem sunuculuk yapmış hem de müzik piyasasına adım atmış bir isim olarak göze çarpmaktadır. Kendisi 18 yaşına geldiğinde 1998 Elite Model Look yarışmasına katılarak yarışma sonucunda ikinci olan isim olmuştur.

Bu yarışmadaki başarısının ardından, mankenlik dünyasına atılan Piriler, iyi ajanslarla çalışma şansı bularak kendi ismini çok hızlı bir şekilde yükseltmiş ve camianın önemli sunumlarında ve önemli isimleriyle birlikte çalışma imkanı yakalamıştır.

seckin-piriler-2


Uzun süreçler içerisinde iyi yerlerde modellik yapmasının sonucunda artık tüm Türkiye’de bilinen güzel mankenlerden biri haline gelen Seçkin Piriler, aynı süreçlerde farklı bir sektöre de atılım yaparak televizyon dünyasına da geçiş yapmıştır.

Bir dönem bir kanalda VJ’lik yapan ünlü isim, burada da dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış; ekranlarda oldukça dikkat çekici bir isim olarak yer aldığını fark eden yapımcılar tarafından da pek çok sinema filmi için teklif almıştır.

seckin-piriler-3


İlk olarak Hababam Sınıfı Askerde filminde rol alan Seçkin Piriler; bu filmden sonra Çılgın Dersane, Hababam Sınıfı Üç Buçuk gibi sevilen dönem filmlerinde oynamış bir oyuncu olmuştur.

Seçkin Piriler’in özel hayatında da uzun bir süre Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile flört ettikten sonra, 24 Mart 2010 tarihinde dört senelik flört dönemlerinden sonra dünya evine girmişlerdir. Bu evliliklerinden önce Hakan isminde daha sonra Volkan isminde iki çocukları olan çiftin ilerleyen süreçlerde aralarında çıkan anlaşmazlıklar ve ortada dolaşan dedikodular sonucunda evlilikleri bitiş noktasına gelmiştir. En sonunda 11 Mart 2016 tarihinde çift anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
Son 50 Yorum
  1. erdal erman amasya
  2. erdal erman amasya
  3. erdal erman amasya
  4. erdal erman amasya
  5. erdal erman amasya
  6. erdal erman amasya
  7. erdal erman amasya

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.