Menu

Saçı doğal rengine döndürmek için mucize tarif


saçı doğal rengine çevirmek

Saçlarınızı kendi doğal rengine çevirmek için verilmiş olan bu ev yapımı mucize tarifi uygulamış olan biriyle konuşabilirseniz, cildiniz, saç kaliteniz ve genel görünüşünüzü iyileştirme adına verilen bu tarifle ilgili çok yararlı bilgiler edinebilirsiniz.

Vereceğimiz bu tarif şaşırtıcı bir şekilde birçok cilt ile ilgili soruna da iyi gelmektedir. En fazla etki gösterdiği nokta ise beyazlamış olan saçları yeniden eski rengine kavuşturması, saçları daha da güçlendirmesi ve sağlıklı yapmasıdır. İşte, saçınızı doğal rengine döndürmek için uygulayabileceğiniz mucize tarif;

 

saç rengini doğal renge çevirmek


Malzemeler;

200 ml keten tohumu yağı,

4 adet orta boyda limon,

3 diş sarımsak,

1 kg bal

Hazırlama şekli;

Sarımsak ve limonları bir karıştırıcı ile homojen şekilde harmanlayın. Limonlardan sadece iki adedini soyun, diğer iki adedini soymayın. Bu şekilde de blender’dan geçirin. Karıştırıcı ile iyice homojen hale getirdikten sonra, keten tohumu yağını ve balın tamamını ekleyerek karıştırmaya tekrardan devam edin. Karışımınız artık hazır olduğuna göre, kapaklı bir cam kavanoza koyarak kapatın ve buzdolabında muhafaza edin.

Kullanım şekli;

Hazırlamış olduğunuz mucize karışımınızı, günde 3 kez yemeklerden bir saat kadar önce bir tahta kaşık kullanarak tüketin. Düzenli şekilde kullanmaya devam ederseniz saçlarınızın doğal rengine kavuşmasına imkan sağlarsınız.
Son 50 Yorum
 1. Firat
  • asi
 2. Abdul
 3. Zübeyir
 4. Mehtap
 5. ege
  • yalçın
  • Anonim
 6. SERKAN
 7. Mehmet

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.