Menu

Rüyada Kedi Görmek


ruyada-kedi-gormek

Rüyada kedi görmek

Rüyasında kedi gören kişinin, kadın ve erkek cinsiyetine sahip olmasına göre rüyanın tabirleri değişebilmektedir. Eğer bu rüyayı gören kişi bir erkekse, bu erkeğin normal hayatında laubali bir kişiliğe sahip olduğu, etrafındaki arkadaşlarını ve kişileri kolaylıkla kandırabilecek kurnaz bir yapıya sahip olduğu; iki yüzlü bir karaktere ve samimiyetsizliğine yorulmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise bu kadının bir bebek sahibi olacağı, eşinden dolayı bir takım sıkıntıların içine düşebileceği ya da etrafınızda dost bildiği düşmanların olabileceği söylenmektedir. Eğer bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında hali hazırda bir evlada sahipse, çocuğuna haddinden fazla daraltıcı eğitimlerde bulunduğuna ve çocuğunu bunaltacak hareketler sergilediğine işarettir. Genel olarak yapılan yorumlamaya göre ise rüyasında kedi gören insanların hayatlarına riyakar vasıftaki insanların gireceği ve herhangi bir konu hakkında bir olumsuzluk ve ümitsizlik yaşayacakları şeklindedir.

Rüyada bir kedi tarafından tırmalanmak : Rüyasında bir kedi tarafından tırmalandığını gören bir kişinin hayatında kendisine karşı ciddi anlamda bir düşmanlık besleyen bir kişinin bulunduğuna ve bu düşmanlığını da çok açık bir şekilde belli ettiğine işarettir. Ancak bu düşmanın kendini bu kadar açıkça belli etmesi iyi gibi gözükse de rüya sahibinin o kişiden gelebilecek tehlikelere karşı kendisini koruması gerektiği söylenmektedir.

Rüyada bir kedinin saldırısına uğramak : Eğer rüyanızda bir kedinin size saldırdığını görüyorsanız ve bu dişinin cinsiyeti erkekse, sizin normal hayatta ağır bir hastalık geçireceğinize işaret gösterilmektedir. Ya da saldırıyı yapan kedi biraz vahşi bir kediyse ve yine cinsiyeti erkekse hastalığınızın daha da şiddetli olacağı söylenmektedir.

Rüyada kedi sürtünmesi görmek : Rüyasında bir kedinin kendisine sürtündüğünü gören kişinin gerçek hayatında, hayatında bulunan insanlara çok masumane ve safça yaklaştığı; bu insanların hiç bir yanlışını görmediğine işaret edilmektedir. Rüya sahibinin bu kadar karşılıksız iyi niyetle ve hoşgörüyle yaklaştığı kişilerden yakın zamanda bir nankörlük göreceği rivayet edilmektedir. Bu tip kandırılmalara ve olumsuz hareketlere karşı kişilerin kendini koruma altına alması önerilmektedir.

Rüyada kara kedi görmek : Rüyasında kara kedi gören kişinin özellikle aile hayatında büyük sorunlar ve ciddi tartışmalar yaşanmasına sebep olacak bir kişinin olduğuna, rüyayı gördükten sonra yakın zaman içerisinde eğer ki bu kişinin kardeşleri varsa kardeşleriyle büyük problemler yaşayacağına ve bu sebepleri yaratan kişi her kimse hane çevresinden en yakın zamanda uzaklaştırılması gerektiğine rivayet edilmektedir.

Rüyada doğuran kedi görmek : Rüyasında bir kedinin doğum yaptığını gören kişinin, normal yaşantısında iş konularında çok yükseleceği, bu yükselişten sonra karşısına pek çok problemin çıkacağı ve bu problemlerin kişinin başını fazlasıyla ağrıtacağı ancak bunlarla pes etmeden savaştıktan sonra mutlaka huzura ereceği rivayet edilmektedir. Öte yandan eğer kişinin çok fazla istediği bir iş varsa çabalarının yetersiz olduğuna ve daha çok çalışmasına ihtiyacı olduğuna sebep gösterilmektedir.

Rüyada kedi kanı görmek : Rüyasında kedi kanı gören bir kişi, bir iş sonrasında bazı sorunlar yaşayacak ve bazı zararlara sahip olacak şeklinde yorumlar yapmaktadır. Sıkıntılı günler geçirilmesinin ardından kişinin çevresinden birinin rüya sahibine bu sıkıntılı süreçlerinde yardım edeceği ve işlerin bir anda düzene girip maddi manevi ferahlamaların yaşanacağı söylenmektedir. Bunun dışında daha iyi bir karara varılıp daha iyi bir işe sahip olunacağı ve tüm zorlukların geride bırakılacağı söylenmektedir.

 
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.