Menu

Rüyada Fare Görmek


ruyada fare gormek

Rüyada fare görmenin anlamları

Rüyada siyah fare görmek : Rüyanızda siyah fare görmek, gece vakti olarak yorumlanır. Eğer siyah fareyi kötü haldeki bir yerde görüyorsanız bu, sizin ömrünüzün kısa olacağına işaret ettiğine yorulur. Siyah fareler evinizdeyse, evinizin bereketinin kaçtığı ve fareleri gördüğünüz rüyadan sonrasında evinize bir daha hayırlı kadınların girmeyeceği  rivayet edilmektedir. Eğer siyah fare rüyanızda sizin yatağınıza geliyorsa ya da herhangi bir şekilde üzerinize gelip kıyafetlerinizle temas haline geliyorsa hayatınızda size uğursuzluk getiren ve kötü niyetli bir kadının olduğu varsayılır.

Rüyada beyaz fare görmek : Rüyanızda beyaz fare görmek, gündüz vakti olarak yorumlanır. Rüyanızda beyaz fareler evinize toplu halde geliyorlarsa, evinize sizin için kötü düşünceler besleyen ve hayatınızda kötü olayların sebep olmasına neden olacak bir kişinin gelip gittiği ve bu kişinin de kadın olduğu söylenir.

Rüyada fare öldürmek : Rüyanızda bir fareyi öldürdüğünüzü görmek, her fare yorumunda olduğu gibi kötü bir insana ve yaşanacak kötü olaylara yorumlanır. Hayatınızda yer alan kötü kalpli düşman bir kadına karşı iyiliğinizle galip geldiğinize işaret olarak gösterilir.

Rüyada fare yakalamak : Rüyanızda herhangi bir fareyi yakalamanın bir kaç farklı yorumlaması mevcuttur. İlk söylenen şey, hayatınızda size kötülüğü dokunmuş ya da dokunacak, arkanızdan kötü işler çeviren ya da çevirecek bir insanı kendinize karşı mağlup edeceğinizdir. Bunun dışında, rüyasında fare yakalayan kişinin hayatındaki kendisi için lüzumsuz sayılabilecek insanlardan kurtulacağı ve kendisine hiç bir yararı olmayacak işlerle uğraşmayı bırakacağı tabir edilir. Bir kaç alimin söylediklerine göreyse rüyasında fare yakalayan kişinin hayatındaki kendisine zarar verecek tüm durumları, olayları ve kişileri bir anda savuşturacağına rivayet sunulmaktadır.

Rüyada farenin eve girdiğini görmek : Rüyanızda evinize bir fare girdiğini görüyorsanız, parasal açıdan bir kayıp vereceğiniz söylenmektedir. Bunun dışında daha farklı olarak da yorumlanan bu rüya, rüya sahibinin hayatında kendisine yakın arkadaş ve hatta dost gibi görünen bir kişinin aslında kendisini sürekli takip halinde olduğunu ve açıklarını kovaladığını, en ufak bir açık noktasında kendisine zarar vermekten asla çekinmeyeceğini ifade ettiği söylenmektedir. Bunun dışında kişinin öz ailesine de yorulabilen bu rüya, rüya sahibinin ailesinden biri yüzünden girebileceği sıkıntılara ve onlardan kaynaklanan bir zarara uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada farenin toprağı eşelemesi : Rüyanızda bir farenin bir yeri ya da toprağı eşeleyerek deldiğini görüyorsanız, bu evinize kısa bir süre sonra girecek hırsızlara yorumlanır.

Rüyada farenin sürekli gezdiğini görmek : Rüyasında bir fare görüp o farenin de oradan oraya sürekli gezinme halinde olduğunu gören kişinin, ömrünün sağlıklı ve uzun olacağı anlamına rivayet edilmektedir.

 
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.