Menu

Millet Neyini Satacağını Şaşırdı! Bu Kızımız da Bekaretini Satıyor


Bekaretini satan genç kız hakkında bilgi

Günümüz dünyasında insanların kendi istek ve arzuları için göstermiş oldukları çabaların sınırı her geçen gün genişleyerek inanılmaz bir hal almaktadır. 21 yaşındaki öğrenci bir kızın, kendi bakireliğini para karşılığında satışa çıkarması durumu da ilk duyulduğunda doğal olarak oldukça ses getirecek şekilde karşılanmıştır.

Natalie Dylan isimli kadın, bu davranışının esas nedenini yapmak istediği bir yüksek lisans programı olduğunu ve bu programa katılmak için de ihtiyaç duyduğu parayı en kolay şekilde bu tip bir davranışla elde edebileceğini düşünmesi şeklinde açıklamıştır. Sırf bu tip bir satış gerçekleştirmek için gidip hem konuyla alakalı doktorlardan hem de noterden “bakirelik onayı” almıştır.

Bugüne kadar hiç erkek arkadaşı olmayan, elime erkek eli değmedi diyen genç kız için sadece para önemli değil. Natalie, hem en çok parayı veren hem de gönlünü çektiği birisini seçecek. Nevada’daki bir genelevin internet sitesinde kendisini açık artırmaya çıkaran genç kız için şu ana kadar en fazla “250 bin dolar” teklif edildi.

Açık artırmaya bugüne kadar 10 bin erkek katıldı ve Dylan’a bir gecelik aşk için yapılan teklif, 3.7 milyon dolara yükseldi. Dylan, yüksek lisans yapmak için üç hafta fahişelik yapan ablası Avia’dan esinlendiğini söyledi. Kendisine teklif yapan erkekler arasında kaba ve iğrenç tipler bulunduğu gibi, çok sayıda centilmen zengin işadamlarının da olduğunu belirtti. Dylan, ‘Benimle kalıcı bir ilişki isteyenler gelmesin çünkü bu sadece bir gece için’ dedi
Son 50 Yorum
  1. Levent Can
  2. aleyna

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.