Menu

Masaüstü resmi yüksek çözünürlüklü ve kaliteli


Yaşadığımız çağda pek çok işimizi hızlı ve kolayca halletmemizi sağlayan teknolojik aletler, artık hayatımızda çok önemli bir yer kaplar hale gelmiştir. Akıllı telefonlarımız, evlerimizdeki teknolojik aletlerimiz ve hem iş yerlerimizde hem gündelik yaşantımızda kullandığımız bilgisayarlar hayatımızın bir parçası olarak kendilerine yer edinmişlerdir.

Özellikle iş yerlerinde sabit olarak kullandığımız bilgisayarlarımızda veya yanımızda taşımaya müsait olan tabletlerimizde ya da laptoplarımızda, her açışımızda karşımıza çıkan ekranlarda hoşumuza giden görüntüleri görmek isteyişimiz de yadsınamaz bir gerçektir.

Bazı kişiler çocuklarının ya da eşlerinin fotoğraflarını, bazı kişiler evcil hayvanlarının fotoğraflarını tercih etseler de bazı bireyler ise kısa zamanda gördükleri bu ekranlarda kendilerini bir nebze olsun rahatlatacak görüntüleri tercih etmektelerdir.

Özellikle ofis çalışanlarının her gün gördükleri ekranlarda sıklıkla doğa resimlerini ve manzara resimlerini tercih ettikleri bilindiğinden bu tercihler için uygun olan huzur verici bir kaç fotoğraf şu şekilde özetlenebilir;

1.

masaustu-resimleri-1


2.

masaustu-resimleri-2


3. 

masaustu-resimleri-3


4.

masaustu-resimleri-4


5.

masaustu-resimleri-5


6.

masaustu-resimleri-6


7.

masaustu-resimleri-7


8.

masaustu-resimleri-8


9.

manzara-resimleri-9


10.

manzara-resimleri-10


 
Son 50 Yorum
  1. Kemal-_-Reis
  2. mehmet
    • Yönetici

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.