Menu

Kadınların beden dili ne anlatıyor


kadın baş

Beden dilimiz duygu ve düşüncelerimizin vücudumuza yansımasıdır. Ellerimiz, kollarımız ve başımızın şekline göre kendimizi dışarıya yansıtırız.

Bu konuda yapılan araştırmalarla bütün hareketlerimizin manaları ortaya çıkmaktadır.

İşte, kadınların beden dili ;

kadın1


Parmaklar ; Bir kadın parmaklarını saçlarına götürüyorsa karşısında ki erkeğin dikkatini çekmeye çalışıyor demektir. Parmaklarını sert ve hızlı bir şekilde saçlarına götürüyorsa, sabırsız ve utangaç, yavaş götürüyorsa aşk onun için çok önemlidir.

Fiziksel temas; Konuşma esnasında kadın erkeğe dokunuyorsa, kadın erkeği etkilemeye çalışıyordur. Gülerken kolunuza hafif dokunuşlar yapan kadın, karşısında ki erkekten etkilenmiş ve ilgisini çekmiştir.

kadın3


Eller ; Karşınızda ki kadın sürekli ellerine bakıyorsa sizden hoşlanmıştır. Çok utangaç kadınlar karşısında kinin gözlerine bakamaz ve ellerine bakar. Elleri ile masa da veya bardaklarda ritim tutan kadın, kesinlikle bir şeye sinirlenmiş ve sıkılmıştır. Elini çenesine dayayarak düşünceli bakan kadın sizden etkilenmemiştir.

Kollar ; Kolların birbirine kavuşması ve sırtını dik şekilde koltuğa dayayan kadın kızgındır. Erkekten elektrik almamıştır ve ona güvenmemektedir. Bu durumu pozitif hale getirmek çok zordur.

kadın4


Dudaklar; Kadın dudaklarını ıslatıyor veya ısırıyorsa flört etmeye hazırdır. Sizden çok hoşlanmış ve ilişkiye girmek istemektedir.

Gözler; Hoşlanan kadının gözbebekleri büyür. Göz kontağı kurmak istemeyen kadın kesinlikle sizden hoşlanıyordur. Göz kontağı kurup, sizinle uzun sohbet ediyorsa bir flört evresi geçirebilirsiniz.

Ayaklar ; Ayaklar otururken sizi işaret ediyorsa kadın sizden hoşlanıyor demektir. Size dönük değilse erkek acilen bir şeyler yapıp, ilgisini kendine çekmelidir.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.