Menu

Kadınlar nasıl tavlanır


Ünlü filozofa sormuşlar, dünyada cevabı olmayan soru nedir? Diye, o da cevap olarak kadınları anlamak demiştir. Bu gün ve yıllar öncesinde hatta antik çağlarda bile, kadınları anlamak ne yazık ki mümkün olamamıştır. Peki, erkekleri bu kadar uğraştıran kadınların, sırrı nedir?

Kadınları anlamak için

Bayanları anlamaya çalışmamak, belki de onları anlamanızı sağlayacaktır. Doğumlarından itibaren tüm bayanlar, erkekler konusunda uyarılarak büyüdüklerinden belirli güven sorunları vardır. Bu nedenle bir bayana yaklaşırken asla yalan konuşmayın. Sizin ona söylediğiniz ufacık bir yalan, sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Kadınlarda yakışıklı erkek tanımı, erkeklerin bakış açısından çok farklıdır. Kadın, karizmatik ve çekici erkekleri, yakışıklı olanlara daha çok tercih ederler. Şık giyinin, beyaz dişleriniz, güzel bir parfümünüz olsun ve gülümseyin, işte işin sırrı budur. Kıvanç Tatlıtuğ’dan bile daha yakışıklı bulunabilirsiniz.

Bir kadın nasıl tavlanır?

Güzel bakmayı öğrenin ve bakarken güzel şeyler düşünün. Güzel şeyler düşünerek bir kadına baktığınızda, gözünüzde pırıltılar olacaktır, etkileyici olacaksınız ve bu kadınların çok hoşuna gider. Abartılı davranışlardan ve pahalı hediyelerden uzak durun. Çünkü çoğu kadın, abartılı hediyeler ve olaylardan hoşlanmaz, küçük ve ona bir şeyler anlatan hediyeler ile olayları sever. Örneğin, 1 avuç dolusu gül yerine, 1 tane gül vermek kadının çok hoşuna gider. Konuşurken esir almayın ve hoş konular seçin. Sürekli kendinizi anlatmamaya özen gösterin. Mümkün olduğunca onu konuşturarak, nelerden hoşlandığını anlamaya çalışın ve o konularda konuşun. Çok ve boş konuşan erkekler çok sevilmez. Sürekli espri yapan, çok gülen erkekler de hoş karşılanmamaktadır. Bu nedenle az konuşun, mümkün olduğunca onu konuşturun ve nazik olun. Kibar ve kültürlü olan üstelik az konuşan erkek, daima kadınlar tarafından esrarengiz kabul edilirler.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.