Menu

Haydar Dümen’e Sorulmuş İlginç Sorular ve Cevapları


Hemen hemen hepimizin tanıdığı psikiyatrist ve seksoloji uzmanı Haydar Dümen’e gelen sorular birçoğumuzu kahkahaya boğmuştur.

Nöropsikiyatri uzmanı olan ancak daha sonra cinsellik üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran sevgili hocamız tatlı sert üslubuyla hem herkesi bilgilendiriyor hem de güldürüyor.

Biz de Posta gazetesinde uzun yıllardır cinsel yaşam konulu bir köşesi olan Dümen’e gelen en komik sorulardan bazılarını ve kendisinin verdiği cevapları sizler için derledik.

İşte Haydar Dümen’e sorulan en komik 15 soru

1) Karım kobrayı görünce kaçtı

19 yaşındayım. 2 günlük evliyim. Karım benim kobrayı görünce ilişkiye girmekten vazgeçti ve annesinin yanına döndü. Ne yapmam lazım?

RUMUZ: PALAMUT

CEVAP:

İşte böyle olursun kobra sahibi okurum. Sen olsan kaçmaz mıydın? Boyunu, posunu da yazmışsın ama ben sildim. Bırak senin etten kobrayı. Oyuncakçı dükkanlarında plastikten benzerleri satılır. Al birini, at arkadaşının üzerine. Cansızından bile insanlar bayılır, şoke girer. Üstelik seninki canlı. Ayrıca başını da sallıyor misali hareketli. Kız iyi yapmış. O da ruhunu Hindistan’ın pirinç tarlalarında bulmadı ya? Kız gitti ama sende üzüntü görmüyorum. İkinci, üçüncü de gideceğe benzer. Sana da yol görünüyor; ya Hindistan’a ya Fas’a. Al eline bir zurna. Oralarda kobra oynatıcılar var. Kur bir tezgah. Oynat kobrayı, cebine koy kazandığı paraları. “Benimki büyük” diye at sabah, akşam naraları…

2) FANTAZİ YAPIYORUM AMA…

34 yaşında kadınım. Fanteziler yapıyorum ama kocamı ikna edemiyorum. Penisi 16 santim. Sanırım utanıyor. Ne yapayım?

CEVAP:

Sevgili okurum, 16 santimlik, fevkaladenin fevkinde bir penis için eşin neden utansın ki? Yaşın, cinsel enerjin ve isteğinin doruğundasın. Adamın ise kırağı vurmuş patlıcan gibi!!! Buruşmuş, kızartmaya gelmiyor. Karnıyarık için tavaya yanaşmıyor. İmam bayıldıya izin vermiyor. Fanteziler de işe yaramıyor. Tek yol turşusunu kurmak. Hadi hayırlısı diyelim.

3) KİLO FARKI SORUN YARATIR MI?

19 yaşında kızım. Sevgilim 25 yaşında. Her gün 3 defa ilişkiye giriyoruz. Ben 54 kiloyum, o ise 95 kilo. İlişki sırasında halimi siz düşünün. Ne yapacağım?

CEVAP:

Yavru ceylanım, dertlerine çareler arıyorum. Kolay be yavrus. Önce haltere başla, her gün 2 saat aralıklı çalış. Belin güçlensin, ağırlığa iyi dirensin. Hem yorulmasın hem kırılmasın. Bu bir. İki; dozer operatörlüğünü öğren. Vites ve direksiyon senin elinde olmalı. Sonra yüz metreye çalış. Kovalayınca kurtulmaya alış. Asla yere yatıp kendini ezdirme!!! Ruhunu da, organlarını da bıktırıp bezdirme. Aklını başın

4) SEVGİLİMİ BOĞMAK İSTİYORUM

Erkek arkadaşım cinsel ilişkiye çok istekli. Ben ise onun kadar değilim. Beni delirtiyor, içimden onu boğmak geliyor. Acaba ne yapmam gerekiyor?

CEVAP:

Aman kızım, bu gençte elini gırtlağa dolama, cezaevlerinde kuruyup solma. O seni delirteceğine, sen onu delirt ve ona “Pes” dedirt. İlişkinizde bir devrim yap. İdareyi sen al, arkadaşını sanal dünyalara sal. Fantezi yarat. İyice yor, sonra “Ben yoruldum” diye kendini koltuğa at… Ne desem boş. Benim niyetim seni katil olmaktan kurtarmak. Ama delirten adama da bir kazık atmak. “Ne yapmam gerekir?” diyorsun. Sana sesleniyorum be hey kızım, yakında naneyi yiyeceksin. Ya onu eğit, adam et ya da kızım terk et, terk et.

5) Limon sürünce gergin oluyormuş 

Mahallede bir abladan cinsel organın limon suyu ile yıkanmasının çok faydalı olduğunu duydum. Daha gergin ve pürüzsüz oluyormuş, doğru mu?

CEVAP:

Sevgili yavrum yakar be. Vallahi cayır cayır yakar da evin içinde Anadolu’nun deyimiyle ‘…..sı yanık kediler gibi koşarsın.’ Bu çığlığına annen koşar gelir. O da başka bir şey var sanır. Büyük bir telaşla “Yandık! Nedir bu başımıza gelenler? Ocağımız söndü” diye bağırırsa işte felaket o zaman başlar. Çünkü annen, senin kızlık zarına zarar verdiğini sanır. Her neyse, diyelim ki sen bir parça canının yanmasına dayandın. Varsayalım ki orası pürüzsüz ve gergin oldu. Peki neye yarayacak? Sana göre, evlendiğinde orası pürüzsüz ve düz olacak. İyi de yavrum o zaten çok bakılan ve görülen yer değil ki. Hadi beni söyletme. Limon suyu, portakal suyu, salatalık suyu hepsi yararlı. Ama içmek şartıyla.

6) Ailem çarşaf görmek istiyor 

Ailem gerdek gecesi çarşaf görmek istiyor. Ama biz ilişkiye girdik. O gece gelen kanın açık pembe olduğunu duydum. Acaba o kanın rengini nasıl tuttururuz?

RUMUZ: KANLI NİGAR

CEVAP:

Sevgili okurum, işte sana kendi buluşum olan özel formül. İyi oku, doğru uygula. Malzemeler: 1.2 gram zerdeçal, 1 gram çakşır otu, 1 damla nane ruhu, 1 fiske zencefil, mercimek kadar safran, biraz rezene, 1.5 adet tane karanfil, 9 gram ısırgan otu, 2 gram meyan kökü. Bunları yarım fincan kızılcık şerbetiyle karıştır, üzerine yarım çay kaşığı bal dök. 2 damla kırmızı mürekkep ekle. İster iç, ister sür. Laboratuvarda bakılsa da kandan ayırt edilmez. Sevgili kızım, bu tür formüller üreten hocalarımızı görünce geri kalmayayım dedim. Sonra, bu formülü ciddiye alıp da uygulamaya kalkma. Kafayı bir damla kana takmayın, huzurunuzu bozmayın.

7) Uçak piste inemiyor 

25 yaşındayım. 1.80 boyundayım, 85 kiloyum. Nişanlım 24 yaşında ve çok istekli. Her gece iki kere seks istiyor. Ama benim uçak artık piste inmiyor. Halim kalmadı. Acaba ne yapabilirim?

CEVAP:

Yorgun pilotum, senin uçağın Çin yapımı mı ki bu yaşta kanatları düşüverdi. Şimdi turizm mevsimi. Uçak da ekstra seferleri kaldıramadı. Onu hangara çek, metal yorgunluğu geçsin. Yengemiz sözden anlamıyor, pilotumuz uykusuz kalıyor, benden de bir çare arıyor. Sen uçağı düşürmemeye çalış. Haftada 3’e alış.

8) Arabada ilişkiye girersek çocuk motor sevdalısı olur mu? 

27 yaşında çok mutlu erkeğim. Karım ve ben motor sporlarına çok ilgiliyiz. Çocuğumuzun da motorlara ilgili olmasını istiyoruz. Acaba çocuğu arabada yaparsak bu ilgiyi sağlar mıyız?

CEVAP:

Değerli okurum, o işin modası geçti. Herkes arabada yapa yapa öyle motor tutkunları oldu ki, acemi çaylaklar sokakta vatandaşları biçti. Otomobiline göre, eski tip Volkswagen’de olan çocuklar duvar tırmanma ustası oluyorlar. Dar yerden çabuk fırlıyorlar. Karavanlardakiler, tembel oluyor, yataktan dışarı çıkmıyor. Jaguar’da yapılanlar, 100 metreyi 8 saniyede alabiliyor. Ağır vasıta çocukları halterci oluyor. Değerli okurum, gel sen şu otomobilden vazgeç. Su motorlarının üzerinde yap bu işi. Ülkemiz yüzme şampiyonu kazansın. Adımız olimpiyatlarda altın harflerle yazılsın.

9)  ELLERİM MASTÜRBASYONDAN MORARIYOR

Hocam, ben günde 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum. Sonrasında ellerimin derisi kupkuru oluyor, morarıyor. Acaba mastürbasyonla mı ilgili?

CEVAP:

Yavrum morarmaz mı? Sen böyle gidersen yaşlandığında derin saydamlaşır. Sen söz dinle, elinin de, damarının da ruhunun da rengini bozma. Morartma, mastürbasyonu haftada ikiye indiriver.

10)  EVLİLİK YILDÖNÜMÜM İÇİN ZARIMI DİKTİRMEK İSTİYORUM

28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönümümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?

CEVAP:

Sevgili okurum, sen ittir ittir, sonra git diktir. İttir ittir git diktir. O diktirdiğin yer ince bir zar. Kocana ne oluyor? Sen tecrübe tahtası mısın? İleride şımarır vajinayı da darattıralım derse ne yapacaksın?

11) TRAFİK KAZASI GEÇİRDİM PENİSİM İKİ KATINA ÇIKTI

30 yaşındayım. 2 yıl önce trafik kazası geçirdim. Kazadan sonra 3 kez ameliyat oldum. Penisim 17 santimken 2 kat uzunluğa ulaştı. Kızlar görünce korkup vazgeçiyor. Ne yapacağım? 

RUMUZ: DEV PENİS

CEVAP:

Sen ne şanslı adamsın! O ne kazasıysa söyle, biz de geçirelim! Şakası bir yana, ben, buna inanmıyorum. Bir penisin ölçüsü, ne kazası geçirirsen geçir, ne ameliyatı olursan ol iki katına çıkamaz. O doktor senin penisinin içinde ameliyat makası falan unutmuş olmasın?! Kızlar korkarlar. Son aklıma gelen şu: Sen hayal görmediğine emin misin? O boyda bir penis istiyorsundur, kafanda kura kura hayali gerçek yapmışsındır ve baktığında 34 santim görüyorsundur! Aman o penisi iyi koru yaşlılığında baston olarak kullanırsın!

12) Spermler suda batar mı?

Canlı spermler suya düştüğü zaman batarmış. Eğer ölüyse suyun üstünde kalırmış. Acaba doğru mu?

CEVAP:

Değerli okurum, doğa daha o evrim düzeyine gelemedi. İnsanın gözünü de mikroskopa çeviremedi. Spermleri görebilseydin, 200 milyona yakın kuyruklu torpidolar rüyanda ağzından girer, burnundan çıkardı. Sen meninin kendisini sperm sanıyorsun. Bizim çocuklarımızsınız. Aklınıza giren şeytan tohum ekiyor olmalı. Akıl bahçenizin ayrık otlarıyla dolmasını istiyor. Bu bilgisizliğini sonunun ne olacağını doğrusu ben de bilemiyorum.

13) Sevgilimin penisini ölçtüm

Sevgilim ereksiyon halindeyken kaptım ölçüm aletini penisi ölçmeye teşebbüs ettim. Ama kızdı. Uyurken ölçtüm, 12 santim. Ben bu veri ile ereksiyon halini hesaplayabilir miyim? Formülü var mıdır? RUMUZ: YANGIN AYŞE

CEVAP:

Kınalı kızım. Ölçüm aletinden başlayalım. Terzi mezurası mı, inşaat metresi mi, okul cetveli mi? Alttan mı ölçtün, üsten mi? Bu önemli. Uyurken ölçtüysen sevgilin o sırada zevkli rüya görüyorsa birkaç santimlik hata kaçınılmaz. Doğru için bir de ayağa kaldırıp ölçseydin. Ayrıca odanın sıcaklığı da önemli. Malum nesneler sıcakta gevşer, kendini koyuverir. Eee, Yangın Ayşe, hadi bakalım al eline şu cetveli, bir de aklını ölç. Ölçtün mü? Ne mi çıktı? Duyamadım. 3 milimetre mi? Doğru ölçmüşsün, ben de öyle düşünmüştüm. 3 milimetre akla penis boyu ne olursa olsun fark etmez.

14) VAJİNAMA RAKI YERLEŞTİRECEKLER

8 yıllık evliyim, çocuğumuz olmuyor. Gitmediğimiz doktor kalmadı, en sonunda bir yaşlı teyze bulduk. 150 çifti çocuk sahibi yapmış. Özel bir iksirle vajinama rakı koyacakmış. 300 lira alıyor. Ne dersiniz?

CEVAP:

Yanar, yavrum yanar. Rakıda yüzde 45 alkol var. Sevgili okurum onun aklı var da sizinkisi nerede? Sen kadına şart koş: Sana yok yakmaz derse, önce sende deneyelim, eğer yakmazsa ben sana 500 vereyim de.

15) İKİ KEZ KAN GELMEMİŞTİ

22 yaşında bir kızım. Erkek arkadaşımla daha önce iki kez ilişkiye girmeme rağmen üçüncü sefer benden bir miktar kan geldi. Bu fiziksel bir sorun mu?

CEVAP:

Gitti yavrum gitti, galiba gitti. Kızlık zarın sana veda etti. Cinsel birleşmenin yolu açıldığından sağlık açısından yararlı bir durum. Ama doğayla, toplumun değerleri bazen ters düşüyor. Evlenmeyecekseniz biraz daha dikkat ve önlem!
Son 50 Yorum
  1. Erdem
  2. Melih
  3. Erkan özdemir
  4. Ela
  5. Yasin ay

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.