Menu

Grup hepsi resimleri


hepsi-1

İlk olarak 2005 yılından müzik piyasasına bomba gibi düşen genç ve dinamik bir ekip olan “Hepsi” grubu, adından uzunca bir süre bahsettirebilmiş olan ve daha çok genç kesime hitap eden bir grup olma niteliğindedir.

hepsi-2


İlk çıktıkları dönemlerde aynı yaşlarda olan 4 kızdan oluşan bu grup, ilerleyen süreçlerde gruptan 1 kişinin ayrılıp bireysel olarak müzik piyasasına atılmasıyla 3 kişi kalmıştır. Grubun üyelerini Eren, Gülçin, Yasemin ve Cemre isimli 4 kız oluştururken işte aralarından ayrılıp yola 3 kişi devam etmelerine neden olan isim ise Gülçin olmuştur.

hepsi-3


Müzik piyasasına “Olmaz Oğlan” şarkılarıyla giriş yapan grup, hem çektikleri klipleriyle hem de grup üyelerinin sempatik tavırlarıyla müzik dünyasının ve çıkış yaptıkları tarihlerdeki ergenlik döneminde olan bireylerin bir hayli ilgisini çekmiştir.

hepsi-4


İyi bir çıkış yakalamalarının ardından medya sektöründe bir çok alanda da çalışmalar yapan Hepsi grubu; çıkardıkları albümlerin dışında televizyon dizilerinde grup halinde rol alarak; ayrı ayrı seslendirme sanatlarında, tiyatrolarda ya da dans gösterilerinde (grubun bütün üyeleri Güzel Sanatlar Fakültesi Bale bölümünden mezundur) de yer almışlardır.

hepsi-5


Zaman ilerledikçe oldukça ünlü isimlerle çalışmaya devam eden Hepsi; aranjör olarak Soner Sarıkabadayı, Sezen Aksu, Ozan Doğulu ve Kenan Doğulu gibi oldukça önemli isimlerle çalışma fırsatı bulmuş; bir süre sonra gruptan ayrılma kararı alan Gülçin ise kariyerine solo çalışmalarla devam etmiştir.




Son 50 Yorum
 1. ErenŞüheda
 2. saver
 3. gsli hepsici ft ykcı şüheda okan
 4. HEPSİCİ ŞÜHEDA
 5. hepsici ft gülçinci şüheda
 6. hepsici ft gülçinci şüheda
 7. hepsici ft gülçinci şüheda
 8. hepsici ft gülçinci şüheda
 9. HEPSİCİ ŞÜHEDA
 10. hepsici ft gülçinci şüheda
 11. şüheda
 12. şüheda
 13. gurup hepsi fan şüheda
 14. hepsici şüheda
 15. hepsici şüheda
 16. hepsici şüheda
 17. hepsici şüheda
 18. hepsici şüheda
 19. hepsici şuheda.
 20. hepsici şuheda.
 21. hepsici şuheda.
 22. hepsici şuheda.
 23. eren şuheda.
 24. eren şuheda.
 25. eren şuheda.
 26. Sabina Azadova
 27. Sabina Azadova
 28. Derya Çetin
 29. Ipek Güner
 30. hilall
 31. eren
  • eren
 32. ceyda

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.