Menu

Grup 4 Yüz kimdir


Grup 4 Yüz / Müzik Grubu

16 Nisan 2007
4yüz, 16 Nisan 2007’de kurulan bir müzik grubudur. Dandini ile büyük çıkış yakalayan grup çocukların en sevdiği gruplar arasına yerleşmeyi başardı.Dört üyeden oluşan 4yüz grubunun prodüktörlüğünü Süleyman Yüksel ve Temel Zümrüt üstlenmektedir.Gerçek anlamda eğitimli şarkıcılardan oluşan 4 yüz grubu gerek katıldıkları tv programları gerekse yaptıkları konserlerdeki sahne showları ve müzikleriyle büyük ilgi toplamaktadır.

Grup Üyeleri

Didem Ergüven: Müziğe 10 yaşında piyano çalarak başlayan Didem, İstanbul Devlet konservatuarı’ında fagot ve müzikal eğitimleri alarak sürdürdü. Kısa süre sonra okul konserlerinde ve müzikallerde rol aldı. Yeditepe Üniversitesi’nde öğrenimini sürdüren Didem İngilizce,İsveçce veİtalyanca bilmektedir.

İlkay Sipahi: Okul yıllarında hem oyun oynamış, hem de profesyonel basketbol takımlarında (GalataSaray,Fenerbahçe)oynamıştır. Müjdat Gezen Sanat MerkeziHafif Batı müziği bölümü mezunudur.Grubun “Harika çocuğu”.

Gülnur Gökçe: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören Gülnur daha önce konservatuvarın müzikal bölümünde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ nde okudu. 2002 yılında Eurovision’da Türkiye’yi temsil eden şarkıda vokal yaptı. Selena Ve Hayal Ve Gerçek adlı dizilerin jingle’ını seslendirmektedir.

Onur Kırış: 1999’da Yıldız Teknik Üniversitesi eğitim gören Onur birçok müzikalde rol aldı.

Diskografi
Dandini (2007)
Dandini*
Kız Kıza*
Vah Vah
Yalvartma
Seni Sildim
Salla*
Karşındayım*
Çat Pat
Ne Senle Ne Sensiz*
Son Perde

Enerji 2008
Aşk Yok*
Sessizce
Uçalım Mı*
Kimin Yüzünden
Haberin Olsun
Deli Gönlüm*
İsyanım Var
Ben Affetmem
Aşk Tadında
Çocuk

Bonus:
Dandini (Remix)
Kız Kıza (Remix)
Salla (Remix)
Uçalım Mı (Remix)
Uçalım Mı (Club Mix)
Son 50 Yorum
  1. Eylul Acar
  2. Anonim
  3. Anonim
  4. ilknur karakis
  5. ilknur karakis
  6. ceylan301@gmail.com
  7. asude
  8. elifff

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.