Menu

Genç görünmek için 8 öneri


Daha genç görünmek mi istiyorsunuz?

Yılların cildinize getirdiği yorgunluklardan kurtulmayı mı hayal ediyorsunuz? Bu istediklerinize hiç de uzak değilsiniz.

Çözüm önerileri bir kaç satır ötede…1. Deri değişiminizi hızlandırın
Bunun içinde peeling ve üzerine nemlendirme uygulamalısınız. Hassas ciltler alfahidroksikasit, normal ciltler salisilik asitli ürünleri tercih etmeli ve kür haftada bir uygulanmalı.


2. Parlatmayı tüm yüzünüze uygulayın
Eğer bunu bölgesel yaparsanız sadece yaptğınız yerler aydınlık ve parlak görünür bu da hoş bir görüntü olmaz. Parlatma işlemleri için bir cilt uzmanıyla görüşün.


3. Nefes alın ve rahatlayın
Kronik stres, cildinizi tahrip edici hormonlar salgılamanıza neden olur. Uyku azlığı ve ani diyetler de benzer sonuçlar doğurur. Stres azaltıcı yöntemleri deneyin ve hangisi size uygunsa onunla devam edin.


4. Önce en büyük lekelere odaklanın
Bu tedaviye başlamadan önce cilt uzmanınızla lekelerin kanserle ilgisi olup olmadığını tespit edin. Problem yoksa derhal en büyük 4 – 5 lekenizi parlatma tedavisiyle yok edin. Bu sizi 10 yaş genç gösterecektir.


5. Göz kenarı kırışıklıkları için
En zor mücadele kırışıklıklarladır. Bu konuda gelişmeler devam ediyor. Cilt uzmanları retinol öneriyor. A vitaminin bir türevi olan bu madde kırışıklıklarla mücadelede favori.


6. Güneşe mutlaka dikkat
Enzimlerle oynanan bu işlemlerde geriye dönüş güneş etkisinden dolayı çabuk olabiliyor. Bu yüzden güneş koruyucunuzu her daim kullanın.


7. Cildinizi nemlendirin.
Cildinizi soyduktan sonra yapacağınız en iyi şey onu nemlendirmek. Protein ve linoleik asit içeren nemlendirici kullanın. Güneşten kaçının. Güneş bloke edici kremler kullanın.
One Response
  1. balböcek

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.