Menu

Garip elbiseler


Tekstil sektörünün global alanda müthiş bir hızla büyüyüp geliştiği herkes tarafından bilinmektedir. Moda dünyasının her an müthiş bir titizlikle ve özveriyle çalışıyor olduğu bu alanda; dünyanın dört bir yanında birbirinden çok farklı tarza sahip olan modacılar çok farklı koleksiyonlar ve kreasyonlar sergilemektedirler.

Durum böyle olunca, hiç beklenmedik isimlerden hiç beklenmedik kreasyonlarda kıyafetler ortaya çıkartılmakta ve moda dünyasının önemli defilelerinde bu ürünler sergilenmektedirler. Ünlü isimlerin de katılım gösterdikleri bu defilelerin dışında, daha orta çaplı markaların ve tekstilcilerin de ortaya sürdükleri garip kıyafet modelleri olabilmektedir.

Sonuç olarak tamamen hayal ürünlerine ve çizim yeteneklerine bağlı olarak ortaya çıkartılabilen bu acaip elbiseler, kimi kadınlara göre kesinlikle giyilerek edinilmesi gereken bir deneyimken kimi kadınlara göre de asla ve asla üzerlerinde görmek istemedikleri ve çevrelerindeki kadınlarda da görmekten haz duymayacakları ürünler olmaktadırlar.

Bahsi geçen ürünlere verilecek örnekler ise şu şekilde olmaktadır;

1.

garip-elbiseler-1


2.

garip-elbiseler-2


3.

garip-elbiseler-3


4.

garip-elbiseler-4


5.

garip-elbiseler-5


 
One Response
  1. BESTE NUR ÖZCAN

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.