Menu

Erkeklerin hoşlanmadığı 8 davranış


kadınbaş

Birlikte  veya evli olduğunuz erkek sizden uzaklaştıysa, aşağıda ki listedeki maddelerden birini mutlaka yapıyorsunuzdur.

İşte, erkeklerin hoşlanmadığı 8 davranış ;

sinirli


Sinirli kadın ; Gününüz ters başlamış ve kötü gitmiş olabilir. Tüm bu sıkıntıları, yanınızda olan erkekten çıkarıyor ve herşeye bağırıp, sinirleniyorsanız bu erkeklerin en hoşlanmadığı davranıştır. Sinirlenmek yerine, konuşmayı ve ona kendi durumunuzu anlatmayı denemenizi tavsiye ederiz.

tembel kadın


Tembel kadın ; Televizyon başında, elinde kumanda sürekli oturan kadınlar erkekler tarafından hiç istenmiyor. Erkekler, plan yapan, onları bu planlara dahil eden ve kıpır kıpır kadınları seviyorlar.

yalancı


Yalan söyleyen kadın ; Kendiniz hakkında söylediğiniz yalanlar, zaman içinde ortaya çıkarsa ilişkide güven sorunu ortaya çıkar. Erkekler, dürüst ve yalan söylemeyen kadınları severler.

erkek gibi


Erkek gibi kadınlar ; Erkek gibi davranan, şakalar yapan, küfür eden kadınları erkekler beğenmiyorlar. Sonuçta, kadın nazik ve naif olmalıdır. En azından, erkekler böyle istiyorlar.

aldatan kadın


Aldatma eğilimli kadınlar ; Etrafında olan tüm erkeklere mavi boncuk dağıtan ve ilgi gösteren kadınlardan hiç ama hiç hoşlanılmıyor.

bakımsız


Bakımsız ve dağınık kadınlar ; Nasılsa onunla artık birlikteyim diye kendine bakmayı bırakan, bakımsız, pis ve dağınık kadınlar istenmiyor.sabırsız kadın


Sabırsız kadın ; İstediği herşeyin hemen olmasını isteyen bu konuda yanındaki erkeğe baskı yapan kadınlardan erkekler hoşlanmıyor.
Son 50 Yorum
  1. papatya
  2. ecesu85
    • emre85
  3. ecesu85

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.