Menu

Erkekleri aşık etmek için


mutlu baş

Erkekleri aşık etmek için

Bir erkeği etkilemek bir kadın için çok zor değildir. Fakat, pek çok kadın, erkeği nasıl etkileyebileceği konusunda zorlanıyor.

Kadınlar, genelde çok hoşlandıkları ya da beğendikleri erkeğin kalbine hitap etmekte çok zorlanıyorlar.

İşte, erkeği etkilemenin yolları ;

mutlu1


Kadınlar erkekleri etkilemek için yanlış taktikler uygularlar. En önemlisi de budur. Taktik uygulamak. Bu bir oyun değildir. Karşınızda sizden hoşlanan veya sizin hoşlandığınız biri var. Genelde gizemli olmak uğruna kendilerini saklayan kadınlar aslında ilişkinin başında bir iletişim problemi yaratırlar. Bırakın o sizi olduğunuz gibi tanısın. Gizem ve sır dolu olmak karşınızda ki insanın sizi tanımamasına ve beklentilerinize karşılık vermemesine neden olur. Kendinize güvenin ve bırakın sizi siz gibi tanısın.

mutlu2


Çekici görünmek adına, dekoltesi bol kıyafetler, aşırı makyaj kullanmaktan uzak durun. Bunları yaparken farkında olmadan kendinizi ucuz gösterebilirsiniz. Sade ve bakımlı olmaya gayret gösterin. Kendinize güvenli ve bakımlı olursanız bu yeterli olacaktır.

Kendi düşünceleriniz arasında kendiniz ile ilgili olan iyi yönlerinizi vurgulamaya çalışın. Esprili ve neşeli olun, kendiniz ile alakalı iyi şeyler düşünün. Ne kadar olumlu ve neşeli olursanız o kadar etki bırakırsınız. Sevdiğiniz ve yapmaktan hoşlandığınız şeyleri anlatın ve hep gülümseyin.

mutlu3


Güven sorunları olan kadınlar erkekleri iterler. Çünkü, bu tarz kadınlar ile bir ilişki yaşamak çok zordur. Bu nedenle güven problemlerinizi ortaya dökmeyin. Bırakın karşınızda ki kişiyi tanıyın. Belki size güven verecek. Unutmayın her erkek aynı değildir.

mutlu 4


Bir erkek bir dizi ya da film karakteri değildir. Erkekler genelde duygularını, acılarını dışarı vurmakta zorlanırlar. Genelde erkekler duygularını açıklanmakta zorlandıkları için sizin tarafınızdan yanlış anlaşılmasın. Onların da duyguları, acıları ve zayıflıkları var. Bazen ilişkilerde oyun oynayan kadınlar, erkeğin duygularını incitebilirler. Bu nedenle oyunlardan vazgeçin ve onun kendini size yakın hissetmesini sağlayın. Ancak, o zaman size kendini anlatacaktır.
Son 50 Yorum
  1. buse
  2. Tuana
  3. Merve
  4. MELİS
  5. kainin herseyı
  6. şafak yavuz
  7. dicle ertürk
  8. Anonim
  9. Anonim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.