Menu

En iyi 10 rimel


Rimel derin mevzudur. Her kadın hayatı boyunca kirpiklerini ok gibi gösterecek doğru rimeli arar durur. Tabi bu arayış sırasında bütçeniz küçük çaplı bir deprem yaşar, dolabınız istediğiniz performansı yaratamayan ürünlerle dolup taşar.

Sizler için her bütçeye uygun en iyi on rimeli araştırdık. Dosyamıza göz atmadan rimel alışverişine çıkmayın.

 

 

Lancome Hypnose Mascara

İşte Cafe Ruj kızlarının makyaj çantasından eksik etmediği rimel. Kirpiklerinizi dolgunlaştıran ve tek tek ayıran bir ürüne ihtiyacınız varsa Lancome Hypnose’u mutlaka denemelisiniz.

Fiyatı: 72 TL


Clinique High Lenghts Mascara

Clinique High Lengths Maskara; özel hazırlanmış yeşil fırçası ile kirpiklerinizi şekle sokarak belirginleştirirken aynı zamanda içerdiği yumuşak balmumu, sodium Hylauranate ve Pantethine sayesinde kirpiklerinizin esnekliğini koruma altına alıyor. Eğer ince fırçalı rimelleri seviyorsanız bu rimele bayılacaksınız.

Fiyatı:46 TL


Maybeline Colossal Volum’ Express Maskara

Tombik fırçalı rimellerden hoşlanıyorsanız. Size dolgun kirpikler vadeden Maybeline Colossal Volum’ Express Maskara’yı seveceğinizi garanti ederiz. Uygun fiyatı ve renkli ambalajıyla gönlümüzü çelen bu ürünün en şahane özelliği fırçasına rağmen alt kirpiklere de kolayca uygulanıyor olması.

Fiyatı: 15 TL


Estee Lauder Sumptuos Maskara

Yeni sezonun trendi dumanlı gözler. Estee Luder’in bu rimeli size dumanlı ve s**ksi gözler vadediyor. Bu ürünün fırçası her kirpiği ayrı ayrı yakalıyor ve kirpiklerinizi upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Fiyatı: 67 TL


Max Factor 2000 Calorie

Max Factor 2000 calorie kirpiklerinizin hacmini %300 arttırıyor. Hacimli ve gür kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor. Günlük kullanım için ideal.

Fiyatı: 35 TL


Dior Show Maskara

Kirpiklerinize aynı anda dolgunluk, uzunluk ve hacim vermek istiyorsanız Dior Show maskarayı denemelisiniz. Bizim makyaj çantamızın vazgeçilmezi olan bu ürünün fırçasının performansına ambalajının havasına aşık olacaksınız.

Fiyatı: 74 TL


Ysl Faux Cils Maskara

Bu rimel tek kelimeyle bir efsane! Sürdüğünüz anda dolgun ve hacimli kirpiklere kavuşabiliyorsunuz. Farklı çaplara sahip naylon fiberleri sayesinde kirpiklerinizi dolgun gösteren bu rimelle büyüleyici kirpiklere sahip olacaksınız.

Fiyatı 72 TL


Mac Dazzle Lash Maskara

Kim Kardashian’in yerlere göklere sığdıramadığı rimeli Mac Dazzle Lash gerçekten etkili bir ürün. Dramatik bakışları seviyor, kirpiklerim tek tek ayrılsın diyorsanız Mac Dazzle Lash’ı seveceksiniz.

Fiyatı: 33 TL


Mac Dazzle Lash Maskara

Kim Kardashian’in yerlere göklere sığdıramadığı rimeli Mac Dazzle Lash gerçekten etkili bir ürün. Dramatik bakışları seviyor, kirpiklerim tek tek ayrılsın diyorsanız Mac Dazzle Lash’ı seveceksiniz.

Fiyatı: 33 TL


Avon Super Shock Maskara

Avon Super Shock Maskara Çift uçlu maskaraların yarattığı etkiyi kalın fırçası ile tek başına sağlamasıyla meşhur.Kirpiklerinizi tek uygulamada kalınlaştıran bu rimelin en güzel özelliği kalıntı bırakmaması.

Fiyatı: 17 TL

Cafe Ruj/ Miray Uçar
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.